Počkejte na mne v 17:30

Tuto větu většinou říkáte svým kamarádům, nebo známým. V dnešní době se vám ale může klidně stát, že na přesný čas si s vámi naplánuje schůzku zákazník i se svou objednávkou. Teď, když do vašich restaurací lidé nesmí, je totiž správný čas na „jiná” řešení.

 zobrazovaný popis

Podnikatelům v gastronomii (a také v maloobchodu) je k nově zdarma a bez dalších poplatků k dispozici aplikace Vyzvednisi.cz. Vytvořil ji tým mladých programátorů, aby propojil zejména malé podniky s jejich zákazníky a podpořil tak jejich business v době, kdy klient může nejdále před práh. Užívání aplikace je jednoduché, podnik se zaregistrujte na webu, vyplní všechny prodejní položky, obsluha si stáhne aplikaci do telefonu nebo tabletu (s operačním sytémem Android) a začne přijímat objednávky. Pro zákazníky je aplikace ještě o něco jednodušší.  

Systém funguje po celé republice, je nekomerční a napojený na zákaznickou podporu. Pro restaurace jde o provozně marketingovou výhodu, která jim pomůže zůstat v kontaktu se zákazníkem a třeba přilákat i nového. Vyzvednisi.cz také dodává marketingový balíček, který restauratéři využijí jak pro své sociální sítě, tak do klientské báze.

Aplikace je ke stažení z webových stránek nebo přímo z Google Play

Foto: Vyzvednisi.cz 

 

Nejnovější články z rubriky Gastro

Foto: Shutterstock.com

CEN zveřejnil novou pečeť – European Tourism Covid-19 Safety Seal

Evropský výbor pro normalizaci (CEN) dne 19. května 2021 zveřejnil normalizační dokument stanovující požadavky a pokyny k omezení šíření onemocnění covid-19 v odvětví cestovního ruchu. Dokument byl vyvinut z iniciativy Evropské komise za spolupráce CEN a Mezinárodní organizace pro normalizaci (ISO).

Číst více
Foto: Shutterstock.com

Roadshow AHR ČR odstartuje v Ostravě

Asociace hotelů a restaurací zve na první zastavení letošní Roadshow AHR ČR, které se koná v Ostravě 23. června 2021. Již tradiční půldenní odborná akce vám pomůže opět nastartovat podnikání a vydat se správným směrem, slibují organizátoři.

Číst více
Zdroj: Hospodářská komora ČR

Jak vidí budoucnost turismu politici? Vyslechněte předvolební debatu!

Co když zasáhne cestovní ruch další lockdown aneb jak na další vlnu pandemie? Jak na restart a rozvoj gastronomie? Zapojíme se opět do EET? Umíme podpořit ohrožené segmenty cestovního ruchu jako lázně a horská střediska? To jsou...

Číst více