Hledá se manažer(ka) cestovní kanceláře

Ilustrace: Shutterstock.com Ilustrace: Shutterstock.com

„Máš nápady? Nemůžeš je realizovat? Znáš někoho s ambicemi? Někoho, kdo nemá malé cíle?“ ptal se na konci minulého týdne ve svém e-mailu obchodní a produkční ředitel CK ATIS Petr Krč s tím, že pro svého významného obchodního partnera, perspektivní cestovní kancelář se sídlem v Praze, pomáhá hledat velmi schopného manažera či manažerku s praxí. My se k tomuto „pátrání“ rádi připojujeme.

Pokud byste rádi naskočili na rychle se vzdouvající vlnu cestovního ruchu a máte pocit, že práce manažera cestovní kanceláře je pro vás to pravé, vězte, že kromě standardních dovedností je požadováno:

–           vedení produkčního a prodejního týmu

–           zaměření na individuálního klienta

–           prodej vlastních hotelových kapacit v tuzemsku

–           evropské destinace s dojezdem automobilem

–           provizní prodej

–           prodej letenek

–           znalost produktu ATIS a jeho prodeje vítána

–           kreativní a efektivní koncepce moderní cestovky

Jedná se o práci na hlavní pracovní poměr s možností kariérního růstu. Nástup je možný ihned. Výhodou této pracovní pozice je možnost realizace vlastních nápadů.

Vybraný uchazeč se může těšit na příležitost sestavit si vlastní pracovní tým, na zázemí společnosti s tradicí, vybavené pracoviště, marketingový a reklamní servis, služby recepce, call centra i DTP.

Zaujala-li vás tato nabídka, svůj životopis s fotografií a případnými referencemi zašlete na krc@atis.cz.

Nejnovější články z rubriky Expert

Foto: Shutterstock.com

Celyoturismu.cz končí, cestovní ruch se přesouvá na Komoraplus.cz

Vážení čtenáři, Váš oblíbený portál Celyoturismu.cz bude v horizontu 3 měsíců uzavřen. To podstatné z cestovního ruchu – vývoj, statistiky, analýzy, legislativní problematiku atd. – proto nově najdete na zpravodajském portálu Hospodářské komory ČR www.komoraplus.cz a také ve...

Číst více
Foto: CzechTourism

Zahraniční odborníci na cestovní ruch poznali Karlovarský kraj

První velká incomingová akce na podporu návštěvnosti České republiky po pandemii covid-19. Tak vnímají odborníci na cestovní ruch z celého světa Czech Republic Travel Trade Day (TTD) 2022. Ve spolupráci s Destinační agenturou Živý kraj ho uspořádala...

Číst více
Foto: Shutterstock.com

Tři pilíře německé propagace a pár zajímavých čísel

Nejen tři inspirační videa, ale i zajímavá čísla o turistice z České republiky představil minulý týden ředitel Německé turistické centrály (DZT) v Praze Jan Pohaněl na setkání s novináři.

Číst více