V Katovicích se otevře první Vienna House R.evo

První Vienna House R.evo se otevře v polských Katovicích v březnu 2021. Bývalý kancelářský komplex s 203 jednotkami nyní bude procházet renovací. Koncept interiérového designu zpracoval ateliér BWM Architekten.

První Vienna House R.evo se otevře v polských Katovicích v březnu 2021

Koncept Vienna House R.evo je zábavný jako hotel, flexibilní jako byt a osobní jako domov. Vienna House R.evo reaguje na výzvy měnící se společnosti. Nabízí hostům více možností z hlediska délky pobytu i typu ubytování. Nabídka je flexibilní a je plně na hostovi, jak ji využije. Pokoj lze rezervovat na jednu noc nebo si zde pronajmout byt na šest týdnů.

Vše usnadňuje nonstop mobilní samoobslužný přístup k mnoha nabídkám, jako jsou doručovací boxy pro nákupy nebo dodávky potravin, prádelna, poštovní boxy, či obchod se základními potřebami. Různé nabídky si mohou hosté prohlížet a objednávat přes mobilní recepci a interní messenger. Prostřednictvím mobilní aplikace lze například objednat jídlo či snadno a rychle sestavit menu v restauraci.

Vienna House R.evo Katowice vzniká v centrální čtvrti Śródmieście. Nabídne celkem 203 jednotek včetně 145 dvoulůžkových pokojů, 5 jednolůžkových pokojů, 50 apartmánů a 3 pokojů typu Family & Friends. Hotel se nachází v centru města v bezprostřední blízkosti hlavního vlakového nádraží. Letiště Katovice a Krakov jsou vzdálena méně než hodinu autem i veřejnou dopravou.   

Vienna House R.evo Katowice bude první svého druhu. Další Vienna House R.evo se aktuálně staví v Mnichově. Otevření je plánováno na rok 2022.

Foto: Vienna House

 

Nejnovější články z rubriky Destinace

Foto: Shutterstock.com

V Antalyi jsou nyní otevřené tři čtvrtiny hotelů

V turecké pobřežní oblasti Antalya je momentálně podle Asociace středomořských turistických hoteliérů (AKTOB) otevřeno 75 procent hotelů. Loni jich kvůli pandemii covidu-19 bylo v provozu jen 40 procent. Úplně všechna ubytovací zařízení budou ale otevřená pravděpodobně...

Číst více
Foto: Shutterstock.com

FlixBus, RegioJet i další spouští nové linky do zahraničí

Autobusový dopravce FlixBus spustí v následujících dnech další linky z Česka do různých evropských měst. Jezdit bude například z Prahy do chorvatského Splitu nebo polského Krakova, dále z Liberce do Berlína či z Moravy do Vídně. Autobusové linky do zahraničí...

Číst více
Foto: Shutterstock.com

Lázně Kujaľnik – ohrožený oděský klenot

Pirogovovo klinické sanatorium známé také jako Lázně Kujaľnik je nejstarším a unikátním střediskem bahenní léčby na Ukrajině, které nemá žádnou blízkou analogii ve světě. Toto lázeňské místo dobře znají nejen mnozí obyvatelé Ukrajiny, ale také hosté...

Číst více