Travel Advance nově zastupuje Trentino

Foto: Shutterstock.com Obliba Trentina mezi českými turisty neustále roste Foto: Shutterstock.com

Trentino, nezávislá provincie na severu Itálie známá především jako lyžařská destinace, má na českém trhu nové zastoupení. PR pro ni bude zajišťovat agentura Travel Advance, která se specializuje na destinační marketing. Společnost o tom informovala v tiskové zprávě.

Stejně jako většina turistických destinací i Trentino bylo značně zasaženo pandemií, a to především na konci zimní sezóny 2020. I přes mnohá omezení vidí představitelé provincie na českém trhu z dlouhodobého hlediska velký potencitál, a to především během zimních měsíců. Ostatně čeští turisté jsou v zimním období na 3. místě, pokud jde o četnost příjezdů do této části Itálie. Ovšem i během léta zájem Čechů o tuto destinaci dlouhodobě roste. V roce 2019 navštívilo Trentino více než 120 000 Čechů. Láká je především různorodé sportovní vyžití od zimních sportů až po pěší turistiku či cyklistiku.

Travel Advance je českou agenturou, která patří k nejrychleji rostoucím společnostem v oblasti destinačního marketingu ve střední a východní Evropě. Mezi její klienty patří například Chorvatsko, Dubaj, Malta a řadu let se starala také o propagaci Keni. Mimo destinace k jejím klientům patří několik hotelů a servisních turistických organizací v různých částech Afriky. O Trentino se postarají Martina KolskáKlára Škapová, které společně povedou vztahy s médii.

Cílem je ukázat, že Trentino nabízí mnohem víc než jen skvělá horská střediska. Region se dlouhodobě soustředí na udržitelnost a ochranu přírody a mimo to se již několik let drží na prvních příčkách žebříčku v kvalitě života mezi italskými regiony. Krásnou přírodu, skvělé víno a gastronomii a nespočet kulturních zážitků nabízí Trentino celoročně,“ popisuje začátek spolupráce Kolská.

Nejnovější články z rubriky Destinace

Foto: Shutterstock.com

Celyoturismu.cz končí, cestovní ruch se přesouvá na Komoraplus.cz

Vážení čtenáři, Váš oblíbený portál Celyoturismu.cz bude v horizontu 3 měsíců uzavřen. To podstatné z cestovního ruchu – vývoj, statistiky, analýzy, legislativní problematiku atd. – proto nově najdete na zpravodajském portálu Hospodářské komory ČR www.komoraplus.cz a také ve...

Číst více
Foto: Shutterstock.com

Tři pilíře německé propagace a pár zajímavých čísel

Nejen tři inspirační videa, ale i zajímavá čísla o turistice z České republiky představil minulý týden ředitel Německé turistické centrály (DZT) v Praze Jan Pohaněl na setkání s novináři.

Číst více
Foto: Shutterstock.com

Ras Al Khaimah – emirát na špici

Ras Al Khaimah doslova znamená špička stanu. Tento emirát skutečně na mapě tvoří severní špičku Spojených arabských emirátů, s nimiž sousedí se všemi vyjma Abu Dhábí. Místo na špici má ovšem i z hlediska udržitelnosti a zážitků.

Číst více