Předvolební otázka za miliardy: Jak pomoct cestovnímu ruchu?

Foto: Shutterstock.com Foto: Shutterstock.com

Česká unie cestovního ruchu zve na online tiskovou konferenci s názvem „Předvolební otázka za miliardy: Jak pomoct cestovnímu ruchu?". Kromě novinářů jsou zváni i zástupci odborné veřejnosti. Tisková konference proběhne 22. června od 15 hodin.

Česká unie cestovního ruchu přichází s předvolebním Desaterem na záchranu turistiky, lázeňství, ubytovacích zařízení a dalších příbuzných odvětví. „Co udělají kandidující politické strany na podporu cestovního ruchu? Pouze očkovat a otevřít nestačí! Stát musí přijít s koncepční podporou, kterou bude i prakticky realizovat; ale ví budoucí vláda, co dělat?“ táže se unie, která zároveň varuje, že definitivně pohřbít významný sektor ekonomiky půjde snadno. „Vyhněme se zkáze, dokud je čas,“ apeluje ČUCR.

Na tiskové konferenci vystoupí prezident ČUCR Viliam Sivek a viceprezidenti Martin Plachý a Jaromír Polášek. Jako host se připojí rektorka MENDELU, ekonomka Danuše Nerudová.

Kdy a kde?

Tisková konference proběhne 22. června 2021 od 15:00 na této adrese: https://enovation.clickmeeting.com/jak-pomoct-cestovnimu-ruchu 

Máte-li zájem se této tiskové konference zúčastnit, zaregistrujte se na e-mailu Mahulena.poliakova@stance.cz. Pro připojení k akci otevřete uvedený odkaz nejlépe v prohlížeči Chrome, Firefox a Safari (je možné využít i mobilní verzi). V Exploreru konference nepoběží.

Po kliknutí na odkaz k připojení stačí zadat své jméno, příjmení a e-mail. Následně se dostanete do čekací místnosti, popř. již na spuštěnou událost.

Nejnovější články z rubriky Asociace

Foto: Shutterstock.com

Tři roky s Garančním fondem cestovních kanceláří

Tzv. Garanční fond cestovních kanceláří zahájil činnost 1. července 2018, a to dle úpravy zákona č. 159/1999 Sb. Tento fond je spravován Státním fondem podpory investic (SFPI) pod Ministerstvem pro míní rozvoj. Jak si tento fond vede...

Číst více
Zdroj: A.T.I.C. ČR

Zastav nečas! Informační centra a léto s ČT:D

Zapojte se s rodinou do letní prázdninové hry s Českou televizí! Do hry je letos zapojeno 117 turistických informačních center napříč celou Českou republikou. Cílem hry je podpořit výlety a cestování dětí po Česku.

Číst více
Foto: Shutterstock.com

ČUCR: Zrušením hrazených testů utrpí turismus

Avizovaným zrušením bezplatných, resp. z veřejného zdravotního pojištění hrazených, testů na covid utrpí podle České unie cestovního ruchu (ČUCR) turismus i návazné služby. Vláda tím dle výkonného viceprezidenta ČUCR Jaromíra Poláška dosáhne stavu uzávěry bez zavření provozů...

Číst více