Předvolební otázka za miliardy: Jak pomoct cestovnímu ruchu?

Foto: Shutterstock.com Foto: Shutterstock.com

Česká unie cestovního ruchu zve na online tiskovou konferenci s názvem „Předvolební otázka za miliardy: Jak pomoct cestovnímu ruchu?". Kromě novinářů jsou zváni i zástupci odborné veřejnosti. Tisková konference proběhne 22. června od 15 hodin.

Česká unie cestovního ruchu přichází s předvolebním Desaterem na záchranu turistiky, lázeňství, ubytovacích zařízení a dalších příbuzných odvětví. „Co udělají kandidující politické strany na podporu cestovního ruchu? Pouze očkovat a otevřít nestačí! Stát musí přijít s koncepční podporou, kterou bude i prakticky realizovat; ale ví budoucí vláda, co dělat?“ táže se unie, která zároveň varuje, že definitivně pohřbít významný sektor ekonomiky půjde snadno. „Vyhněme se zkáze, dokud je čas,“ apeluje ČUCR.

Na tiskové konferenci vystoupí prezident ČUCR Viliam Sivek a viceprezidenti Martin Plachý a Jaromír Polášek. Jako host se připojí rektorka MENDELU, ekonomka Danuše Nerudová.

Kdy a kde?

Tisková konference proběhne 22. června 2021 od 15:00 na této adrese: https://enovation.clickmeeting.com/jak-pomoct-cestovnimu-ruchu 

Máte-li zájem se této tiskové konference zúčastnit, zaregistrujte se na e-mailu Mahulena.poliakova@stance.cz. Pro připojení k akci otevřete uvedený odkaz nejlépe v prohlížeči Chrome, Firefox a Safari (je možné využít i mobilní verzi). V Exploreru konference nepoběží.

Po kliknutí na odkaz k připojení stačí zadat své jméno, příjmení a e-mail. Následně se dostanete do čekací místnosti, popř. již na spuštěnou událost.

Nejnovější články z rubriky Asociace

Foto: Shutterstock.com

Celyoturismu.cz končí, cestovní ruch se přesouvá na Komoraplus.cz

Vážení čtenáři, Váš oblíbený portál Celyoturismu.cz bude v horizontu 3 měsíců uzavřen. To podstatné z cestovního ruchu – vývoj, statistiky, analýzy, legislativní problematiku atd. – proto nově najdete na zpravodajském portálu Hospodářské komory ČR www.komoraplus.cz a také ve...

Číst více
Foto: Hana Krejbichová / Prague Convention Bureau

Zástupci kongresové Prahy si zvolili nové vedení

Ve středu 4. května se uskutečnila valná hromada Prague Convention Bureau, v rámci níž proběhla volba nového představenstva a členů revizní komise. Kongresový průmysl Prahy, který je oficiálně zastřešován právě Prague Convention Bureau, tak získal nové vedení.

Číst více
Foto: Shutterstock.com

Restauratérům i ubytovatelům se vracejí hosté

Asociace hotelů a restaurací ČR (AHR) ve spolupráci se společností Data Servis – informace zveřejnila výsledky vývoje tržeb v ubytovacích a stravovacích zařízeních za první čtvrtletí letošního roku. Z průzkumu vyplývá, že provozovatelé restaurací zažívají postupný návrat hostů na...

Číst více