MBM Tourism Prague 2021 náhradou za Holiday World

Foto: ABF Snímek z loňského offline ročníku MBM Tourism Prague Foto: ABF

Podzimní veletrh HOLIDAY WORLD se v důsledku protiepidemických opatření neuskuteční. Jako náhradu připravila společnost ABF ve spolupráci s Centrem pro regionální rozvoj České republiky druhý ročník eventu s názvem MBM Tourism Prague. V letošním roce proběhne čistě online, tedy formou virtuálních jednání na webové stránce akce. Uskuteční se na přelomu září a října. Uzávěrka přihlášek je 15. září!

MBM je zkratkou pro Matchmaking business meetings, tedy předem připravené obchodní schůzky podle požadavků jejich účastníků. A přesně touto formou akce proběhne. „Partnery pro jednání si vyberete z přihlášených firem, jejichž seznam naleznete v katalogu na webu projektu před akcí,“ vysvětluje Michaela Volná z ABF.

Obory a aktivity, kterým bude projekt MBM Tourism Prague 2021 určen:

  • Asociace, instituce a klastry z oblasti cestovního ruchu
  • Cestovní kanceláře a agentury, tour operátoři
  • Hotely, restaurace, lázně, wellness
  • Doprava a udržitelná mobilita
  • Digitální řešení pro cestovní ruch, podpůrné služby pro turismus
  • Nové trendy, projektové partnerství
  • Kulturní dědictví, restaurování a renovace

MBM Tourism Prague 2021 proběhne na webové stránce projektu http://mbm-tourism-prague-2021.b2match.io/. Schůzky potrvají 20 minut, každý účastník bude moci absolvovat až 15 jednání. Účast na jednáních, během kterých můžete získat nové mezinárodní obchodní kontakty, je zdarma.

Přihlašování na akci probíhá prostřednictvím zmiňovaných webových stránek.

Uzávěrka přihlášek je ve středu 15. září!

Nejnovější články z rubriky Česko a jeho regiony

Foto: Shutterstock.com

Profil typického turisty v Královéhradeckém kraji

V předposledním dílu letošního seriálu věnovaného analýze demografických charakteristik a spotřebního chování domácích i zahraničních turistů navštěvujících jednotlivé kraje České republiky se vypravíme na Královéhradecko. Zaměříme se na návštěvníky, kteří do kraje přijížděli v letech 2018 a 2019, tedy...

Číst více
Foto: Shutterstock.com

Profil typického turisty v Libereckém kraji

Jeden z posledních dílů našeho letošního seriálu vás zavede na Liberecko. Seznámíte se s demografickými charakteristikami a spotřebním chováním =domácích i zahraničních návštěvníků, kteří do tohoto kraje mířili v letech 2018 a 2019, tedy před příchodem koronavirové pandemie. Jako vždy vyjdeme...

Číst více
Foto: Moravskoslezské Convention Bureau

Pro svou další událost si vyberte Ostravu a Moravskoslezský kraj

Nezaměnitelná atmosféra průmyslových lokalit, kvalitní služby a dostatečná kapacita činí z Ostravy a Moravskoslezského kraje ideální místo pro pořádání kongresů, konferencí i menších firemních a společenských akcí všeho druhu. Stačí si jen vybrat.

Číst více