×

Velká cena cestovního ruchu 2021/2022 začíná. Přihlaste svůj projekt.

Královéhradecký kraj? Firemní akce od A do Z

Foto: Hradec Králové Region Convention Bureau Biograf Český ráj Foto: Hradec Králové Region Convention Bureau

Na pořádání konferencí, seminářů, workshopů, eventů či teambuildingů jsme tu my. A s námi v tom jede více než 50 partnerů z celého kraje! Společně vám vaši velkou i malou firemní akci připravíme na míru, a to včetně pestré nabídky doprovodných programů.

(advertorial)

Záleží jen na vás a na druhu vámi pořádané akce. Hledáte velké kongresové prostory až pro několik set účastníků konference? Pak vám doporučujeme zavítat do metropole Královéhradeckého kraje, která je dobře dostupná autem, autobusem i vlakem. O tom, že je Hradec Králové, neboli „Salon republiky“, vynikající kongresovou destinací, svědčí i fakt, že se tu konalo prestižní Fórum cestovního ruchu.

Vhodným cílem pro velké konference jsou také Krkonoše, které vynikají zejména počtem lůžek. Pod jednou střechou tu hned u několika subjektů ubytujete 200 – 400 osob. Zároveň je tu spousta hotelů vhodných pro menší akce, například teambuildingy, ke kterým vybízí i zdejší prostředí. Jednotlivé hotely se na tento druh firemních akcí přímo zaměřují a naplánují vám program pro menší i větší skupiny, v každém ročním období.

Pokud pro svou akci hledáte něco neobvyklého, pompézního, něco s příběhem, pak určitě zavítejte do Orlických hor. Zdejší zámky na Orlici dodají vaší akci punc jedinečnosti a návštěvníci na ni budou dlouho vzpomínat nejen pro krásné a zajímavé prostředí sálů a salonků, ve kterých bude akce probíhat, ale do paměti se jim jistě zapíše i zážitek z individuální prohlídky, kterou je možné domluvit v rámci doprovodného programu. V případě vícedenní akce je zde několik partnerských subjektů, které vám zajistí kvalitní ubytování.

Historické objekty vhodné na pořádání MICE akcí nejsou jen v Orlických horách. Hledat je můžete také na Hradecku, v Českém ráji, v Kladském pomezí i v broumovském výběžku. V tomto malém regionu pískovcových skalních měst, horolezectví a barokních památek najdete subjekty s kongresovou kapacitou od 40 až do téměř 300 osob, tedy pro všechny typy firemních akcí. Díky své poloze a vybavenosti některých subjektů ani zde nechybí doprovodné programy, které jinde nezažijete!

Sousedící Kladské pomezí je skrz svou polohu často vyhledávaným regionem firmami s polskými partnery. Díky dobré dostupnosti a dojezdové vzdálenosti z polské strany se tato oblast stala vyhledávanou pro jednodenní i vícedenní kongresy, semináře, školení či workshopy. Nouze tu není ani o doprovodné programy. Navštívit můžete místa spojená s vojenskou historií nebo se světoznámými spisovateli, jakými byli bratři Josef a Karel Čapkovi nebo Božena Němcová.

Klidné rodinné zázemí, ale přitom profesionální přístup a kapacity až pro 200 osob najdete i v podhůří Krkonoš. Podkrkonoší je nenápadný region, který vás ovšem uchvátí svou kamennou krásou, historií i kulturními zážitky. Zdejší lázně, světoznámá zoologická zahrada, regionální produkty v čele s vyhlášenými hořickými trubičkami, to vše může být součástí vámi pořádané firemní akce.

Ráj, a ještě ke všemu ten český, to je zaručený úspěch každé firemní akce, malé i velké. Vždyť kdo by nechtěl do ráje?! Vybrat si můžete z hotelů, jejichž tradice často sahá hluboko do minulosti, z nových a moderních hotelů, divadel a kin nebo historických sídel našich předků. S těmi se pojí velice zajímavé, neokoukané a zážitkové doprovodné programy. Vícedenní akce zde ocení zejména milovníci přírody a turistiky, Český ráj je totiž protkán hustou sítí kvalitních a dobře značených turistických i cykloturistických tras.

Hradec Králové Region Convention Bureau vás zkrátka provede při plánování všech druhů firemních akcí od A do Z.

Hradec Králové Region Convention Bureau

Pivovarské náměstí 1245, 500 03 Hradec Králové

e-mail: mice@ccrkhk.cz

tel.: +420 702 197 657

web: www.micehkregion.com

Nejnovější články z rubriky Česko a jeho regiony

Foto: Jihočeská centrála cestovního ruchu

Jižní Čechy se rozrostou o další modernizovaná karavanová stání

Do dotačního programu Jihočeského kraje, zaměřeného na vznik nových a modernizaci současných karavanových stání, dorazilo k termínu podání celkem 27 žádostí. V tiskové zprávě o tom informovala Jihočeská centrála cestovního ruchu.

Číst více
Foto: Shutterstock.com

Karlovarský kraj podpoří památky a turismus 16 miliony korun

Karlovarský kraj letos vyhlásil dva nové dotační programy na podporu památkové péče a cestovního ruchu. První se zaměří na projektovou přípravu a druhý na podporu památek zapsaných na seznam Světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Celkem kraj rozdělí...

Číst více
Foto: Petr1888 / Wikimedia Commons (CC BY-SA 3.0)

Úspěšná misie poličského muzea – příklad hodný následování

Dlouhodobým cílem Městského muzea a galerie Polička je přibližovat dětem z mateřských školek, žákům i studentům témata z historie, národopisu či umění.  V době „covidové“, kdy bylo pro školy i školky náročnější vydat se do muzea, obrátili gard. Místo zvaní...

Číst více