Královéhradecký kraj? Firemní akce od A do Z

Foto: Hradec Králové Region Convention Bureau Biograf Český ráj Foto: Hradec Králové Region Convention Bureau

Na pořádání konferencí, seminářů, workshopů, eventů či teambuildingů jsme tu my. A s námi v tom jede více než 50 partnerů z celého kraje! Společně vám vaši velkou i malou firemní akci připravíme na míru, a to včetně pestré nabídky doprovodných programů.

(advertorial)

Záleží jen na vás a na druhu vámi pořádané akce. Hledáte velké kongresové prostory až pro několik set účastníků konference? Pak vám doporučujeme zavítat do metropole Královéhradeckého kraje, která je dobře dostupná autem, autobusem i vlakem. O tom, že je Hradec Králové, neboli „Salon republiky“, vynikající kongresovou destinací, svědčí i fakt, že se tu konalo prestižní Fórum cestovního ruchu.

Vhodným cílem pro velké konference jsou také Krkonoše, které vynikají zejména počtem lůžek. Pod jednou střechou tu hned u několika subjektů ubytujete 200 – 400 osob. Zároveň je tu spousta hotelů vhodných pro menší akce, například teambuildingy, ke kterým vybízí i zdejší prostředí. Jednotlivé hotely se na tento druh firemních akcí přímo zaměřují a naplánují vám program pro menší i větší skupiny, v každém ročním období.

Pokud pro svou akci hledáte něco neobvyklého, pompézního, něco s příběhem, pak určitě zavítejte do Orlických hor. Zdejší zámky na Orlici dodají vaší akci punc jedinečnosti a návštěvníci na ni budou dlouho vzpomínat nejen pro krásné a zajímavé prostředí sálů a salonků, ve kterých bude akce probíhat, ale do paměti se jim jistě zapíše i zážitek z individuální prohlídky, kterou je možné domluvit v rámci doprovodného programu. V případě vícedenní akce je zde několik partnerských subjektů, které vám zajistí kvalitní ubytování.

Historické objekty vhodné na pořádání MICE akcí nejsou jen v Orlických horách. Hledat je můžete také na Hradecku, v Českém ráji, v Kladském pomezí i v broumovském výběžku. V tomto malém regionu pískovcových skalních měst, horolezectví a barokních památek najdete subjekty s kongresovou kapacitou od 40 až do téměř 300 osob, tedy pro všechny typy firemních akcí. Díky své poloze a vybavenosti některých subjektů ani zde nechybí doprovodné programy, které jinde nezažijete!

Sousedící Kladské pomezí je skrz svou polohu často vyhledávaným regionem firmami s polskými partnery. Díky dobré dostupnosti a dojezdové vzdálenosti z polské strany se tato oblast stala vyhledávanou pro jednodenní i vícedenní kongresy, semináře, školení či workshopy. Nouze tu není ani o doprovodné programy. Navštívit můžete místa spojená s vojenskou historií nebo se světoznámými spisovateli, jakými byli bratři Josef a Karel Čapkovi nebo Božena Němcová.

Klidné rodinné zázemí, ale přitom profesionální přístup a kapacity až pro 200 osob najdete i v podhůří Krkonoš. Podkrkonoší je nenápadný region, který vás ovšem uchvátí svou kamennou krásou, historií i kulturními zážitky. Zdejší lázně, světoznámá zoologická zahrada, regionální produkty v čele s vyhlášenými hořickými trubičkami, to vše může být součástí vámi pořádané firemní akce.

Ráj, a ještě ke všemu ten český, to je zaručený úspěch každé firemní akce, malé i velké. Vždyť kdo by nechtěl do ráje?! Vybrat si můžete z hotelů, jejichž tradice často sahá hluboko do minulosti, z nových a moderních hotelů, divadel a kin nebo historických sídel našich předků. S těmi se pojí velice zajímavé, neokoukané a zážitkové doprovodné programy. Vícedenní akce zde ocení zejména milovníci přírody a turistiky, Český ráj je totiž protkán hustou sítí kvalitních a dobře značených turistických i cykloturistických tras.

Hradec Králové Region Convention Bureau vás zkrátka provede při plánování všech druhů firemních akcí od A do Z.

Hradec Králové Region Convention Bureau

Pivovarské náměstí 1245, 500 03 Hradec Králové

e-mail: mice@ccrkhk.cz

tel.: +420 702 197 657

web: www.micehkregion.com

Nejnovější články z rubriky Česko a jeho regiony

Foto: Shutterstock.com

Celyoturismu.cz končí, cestovní ruch se přesouvá na Komoraplus.cz

Vážení čtenáři, Váš oblíbený portál Celyoturismu.cz bude v horizontu 3 měsíců uzavřen. To podstatné z cestovního ruchu – vývoj, statistiky, analýzy, legislativní problematiku atd. – proto nově najdete na zpravodajském portálu Hospodářské komory ČR www.komoraplus.cz a také ve...

Číst více
Foto: CzechTourism

Zahraniční odborníci na cestovní ruch poznali Karlovarský kraj

První velká incomingová akce na podporu návštěvnosti České republiky po pandemii covid-19. Tak vnímají odborníci na cestovní ruch z celého světa Czech Republic Travel Trade Day (TTD) 2022. Ve spolupráci s Destinační agenturou Živý kraj ho uspořádala...

Číst více
Foto: DMO Český Krumlov Region

Web destinace Český Krumlov Region uspěl ve Zlatém erbu

Webové stránky destinace Český Krumlov Region zabodovaly jako jedny z nejlepších v republice v soutěži Zlatý erb. V kategorii měst a obcí se umístily na druhé příčce v rámci Ceny místopředsedy vlády pro digitalizaci za nejlepší turistickou prezentaci. Ocenění se předávala...

Číst více