Emirates navýší počet letů na Maledivy a Seychely

Emirates Emirates

Letecká společnost Emirates oznámila, že ještě před začátkem velikonočních svátků posílí letecká spojení do populárních prázdninových destinací, konkrétně na Maledivy a Seychely. Od 28. března bude společnost nabízet svým zákazníkům 28 letů týdně do Malé a 7 letů do Mahé.

Posílené spoje by měly uspokojit poptávku na trhu a nabídnout zákazníkům více flexibility a širší výběr při plánování cest v období velikonočních svátků. Emirates momentálně zákazníkům nabízí 24 letů týdně na Maledivy na palubách Boeingu 777. Od 28. března do 18. dubna bude počet týdenních letů navýšen na 28.

Všichni cestující mířící na Maledivy musí předložit negativní výsledek PCR testu na covid-19, který byl proveden méně než 96 hodin před odletem. Po cestujících je dále vyžadováno, aby do 24 hodin před příjezdem vyplnili online imigrační a zdravotní formulář.

Od 28. března do 30. října 2021 navýší společnost Emirates také lety z Dubaje do Mahé z pěti na sedm týdně. Emirates tak reaguje na rozhodnutí ostrovního státu od 25. března znovu otevřít své hranice i pro mezinárodní cestující, a to bez požadavků na očkování nebo karanténu po vstupu do země. Všichni cestující jsou nadále povinni předložit negativní výsledek PCR testu, který byl proveden méně než 72 hodin před odletem.

Společnost Emirates doposud obnovila lety do více než 90 destinací v rámci své globální letecké sítě.

Nejnovější články z rubriky Asie

Foto: Shutterstock.com

Celyoturismu.cz končí, cestovní ruch se přesouvá na Komoraplus.cz

Vážení čtenáři, Váš oblíbený portál Celyoturismu.cz bude v horizontu 3 měsíců uzavřen. To podstatné z cestovního ruchu – vývoj, statistiky, analýzy, legislativní problematiku atd. – proto nově najdete na zpravodajském portálu Hospodářské komory ČR www.komoraplus.cz a také ve...

Číst více
Foto: Shutterstock.com

Praha získá díky FlyArystan přímé spojení s Kazachstánem

Kazašská nízkonákladová společnost FlyArystan spustí od 12. června přímé spojení mezi Prahou a kazašským Aktau. Odlety Airbusu A320 pro 180 cestujících jsou plánované vždy v neděli, od 6. července přibude ještě čtvrteční let. Dopravce si Českou republiku vybral jako...

Číst více
Foto: Shutterstock.com

Ras Al Khaimah – emirát na špici

Ras Al Khaimah doslova znamená špička stanu. Tento emirát skutečně na mapě tvoří severní špičku Spojených arabských emirátů, s nimiž sousedí se všemi vyjma Abu Dhábí. Místo na špici má ovšem i z hlediska udržitelnosti a zážitků.

Číst více