Emirates navýší počet letů na Maledivy a Seychely

Emirates Emirates

Letecká společnost Emirates oznámila, že ještě před začátkem velikonočních svátků posílí letecká spojení do populárních prázdninových destinací, konkrétně na Maledivy a Seychely. Od 28. března bude společnost nabízet svým zákazníkům 28 letů týdně do Malé a 7 letů do Mahé.

Posílené spoje by měly uspokojit poptávku na trhu a nabídnout zákazníkům více flexibility a širší výběr při plánování cest v období velikonočních svátků. Emirates momentálně zákazníkům nabízí 24 letů týdně na Maledivy na palubách Boeingu 777. Od 28. března do 18. dubna bude počet týdenních letů navýšen na 28.

Všichni cestující mířící na Maledivy musí předložit negativní výsledek PCR testu na covid-19, který byl proveden méně než 96 hodin před odletem. Po cestujících je dále vyžadováno, aby do 24 hodin před příjezdem vyplnili online imigrační a zdravotní formulář.

Od 28. března do 30. října 2021 navýší společnost Emirates také lety z Dubaje do Mahé z pěti na sedm týdně. Emirates tak reaguje na rozhodnutí ostrovního státu od 25. března znovu otevřít své hranice i pro mezinárodní cestující, a to bez požadavků na očkování nebo karanténu po vstupu do země. Všichni cestující jsou nadále povinni předložit negativní výsledek PCR testu, který byl proveden méně než 72 hodin před odletem.

Společnost Emirates doposud obnovila lety do více než 90 destinací v rámci své globální letecké sítě.

Nejnovější články z rubriky Asie

Foto: Shutterstock.com

Izrael se začne otevírat očkovaným turistům

Izrael od května umožní vstup do země omezenému počtu turistických skupin. Všichni návštěvníci se budou muset před odletem do Izraele prokázat negativním PCR testem a po příletu na Ben Gurionovo mezinárodní letiště budou muset podstoupit další...

Číst více
Foto: Dubai Tourism

Po Dubaji budou jezdit taxíky bez řidičů

Dubajský úřad pro dopravu a společnost Cruise, která je předním americkým výrobcem autonomních vozidel, podepsaly dohodu o provozu taxíků bez řidičů. Ty by se měly v Dubaji objevit od roku 2023, díky čemuž se město stane prvním místem...

Číst více
Foto: Shutterstock.com

Praha získá od května spojení s Antalyí

Letecká společnost AnadoluJet, která je součástí Turkish Airlines, plánuje od konce května spustit novou linku mezi Prahou a oblíbeným letoviskem Antalya na Turecké riviéře. V tiskové zprávě o tom informovalo Letiště Praha.

Číst více