Emirates navýší počet letů na Maledivy a Seychely

Emirates Emirates

Letecká společnost Emirates oznámila, že ještě před začátkem velikonočních svátků posílí letecká spojení do populárních prázdninových destinací, konkrétně na Maledivy a Seychely. Od 28. března bude společnost nabízet svým zákazníkům 28 letů týdně do Malé a 7 letů do Mahé.

Posílené spoje by měly uspokojit poptávku na trhu a nabídnout zákazníkům více flexibility a širší výběr při plánování cest v období velikonočních svátků. Emirates momentálně zákazníkům nabízí 24 letů týdně na Maledivy na palubách Boeingu 777. Od 28. března do 18. dubna bude počet týdenních letů navýšen na 28.

Všichni cestující mířící na Maledivy musí předložit negativní výsledek PCR testu na covid-19, který byl proveden méně než 96 hodin před odletem. Po cestujících je dále vyžadováno, aby do 24 hodin před příjezdem vyplnili online imigrační a zdravotní formulář.

Od 28. března do 30. října 2021 navýší společnost Emirates také lety z Dubaje do Mahé z pěti na sedm týdně. Emirates tak reaguje na rozhodnutí ostrovního státu od 25. března znovu otevřít své hranice i pro mezinárodní cestující, a to bez požadavků na očkování nebo karanténu po vstupu do země. Všichni cestující jsou nadále povinni předložit negativní výsledek PCR testu, který byl proveden méně než 72 hodin před odletem.

Společnost Emirates doposud obnovila lety do více než 90 destinací v rámci své globální letecké sítě.

Nejnovější články z rubriky Asie

Foto: Smartwings

Smartwings zpět na lince do Dubaje. Létat budou denně

Letecká společnost Smartwings včera obnovila přímé letecké spojení z Prahy do Dubaje ve Spojených arabských emirátech. Linka bude během zimního letového řádu provozována každý den letadlem Boeing 737 MAX.

Číst více
Foto: Miroslav Rončák

Jak efektivně po pandemii covid-19 oslovit německý trh: Příklad Arménie

V současném (post)covidovém období, kdy se situace na jednotlivých trzích neustále mění,  je pro destinace nutné reagovat operativně s přesným načasováním konkrétních aktivit. Jednou z priorit je vrátit turistům ztracenou důvěru. Přestože se Arménie zatím v rozvoji cestovního ruchu...

Číst více
Foto: Shutterstock.com

Bali pootevírá hranice turistům. Evropané si počkají

Dnešním dnem se pro mezinárodní leteckou dopravu otevírá letiště na indonéském ostrově Bali. Zavřené bylo kvůli epidemii nemoci covid-19 déle než rok.

Číst více