CK Blue Style ukončila spolupráci s Fischer Group

Cestovní kancelář Blue Style ukončila spolupráci se společností FISCHER, respektive s její značkou eTravel, která zprostředkovává prodej zájezdů cestovní kanceláře Blue Style jako obchodní zástupce.

Cestovní kancelář Blue Style ukončila spolupráci se společností FISCHER, respektive s její značkou eTravel

„S ohledem na odlišnou obchodní strategii a zájmy jsme dospěli k rozhodnutí ukončit tento smluvní vztah,“ uvedl generální ředitel společnosti Imed Jeddai.

CK Blue Style je druhým největším subjektem na poli cestovních kanceláří specializujících se na českém trhu na letecké dovolené. V její nabídce najdete přes 30 destinací – od tradičních středomořských až po ty exotické. V roce 2019 cestovní kancelář poskytla pro téměř 300 tisíc klientů služby představující obrat blížící se k hodnotě 4 miliard korun.

 

Nejnovější články z rubriky Online

Foto: Shutterstock.com

Celyoturismu.cz končí, cestovní ruch se přesouvá na Komoraplus.cz

Vážení čtenáři, Váš oblíbený portál Celyoturismu.cz bude v horizontu 3 měsíců uzavřen. To podstatné z cestovního ruchu – vývoj, statistiky, analýzy, legislativní problematiku atd. – proto nově najdete na zpravodajském portálu Hospodářské komory ČR www.komoraplus.cz a také ve...

Číst více
Foto: DMO Český Krumlov Region

Web destinace Český Krumlov Region uspěl ve Zlatém erbu

Webové stránky destinace Český Krumlov Region zabodovaly jako jedny z nejlepších v republice v soutěži Zlatý erb. V kategorii měst a obcí se umístily na druhé příčce v rámci Ceny místopředsedy vlády pro digitalizaci za nejlepší turistickou prezentaci. Ocenění se předávala...

Číst více
Foto: Pruh Polabí

Porota vybrala vítěze soutěže Turistpropag 2022

Na Výstavišti v Lysé nad Labem se včera sešli porotci prestižní  soutěže  a  přehlídky  turisticko- propagačních  materiálů  Turistpropag 2022, aby vybrali vítěze v 19 kategoriích.

Číst více