CK Blue Style ukončila spolupráci s Fischer Group

Cestovní kancelář Blue Style ukončila spolupráci se společností FISCHER, respektive s její značkou eTravel, která zprostředkovává prodej zájezdů cestovní kanceláře Blue Style jako obchodní zástupce.

Cestovní kancelář Blue Style ukončila spolupráci se společností FISCHER, respektive s její značkou eTravel

„S ohledem na odlišnou obchodní strategii a zájmy jsme dospěli k rozhodnutí ukončit tento smluvní vztah,“ uvedl generální ředitel společnosti Imed Jeddai.

CK Blue Style je druhým největším subjektem na poli cestovních kanceláří specializujících se na českém trhu na letecké dovolené. V její nabídce najdete přes 30 destinací – od tradičních středomořských až po ty exotické. V roce 2019 cestovní kancelář poskytla pro téměř 300 tisíc klientů služby představující obrat blížící se k hodnotě 4 miliard korun.

 

Nejnovější články z rubriky Online

Foto: František Renza

Litomyšlská lázeňská sezóna zahájena online!

Poslední dubnovou sobotu jsme oslavili 10. narozeniny Lázní ducha Litomyšl. Zároveň byla zahájena další litomyšlská lázeňská sezóna. Ano, mohli jsme jednoduše oznámit, že s ohledem na epidemická opatření akce není možná. Ale neudělali jsme to! Připravili jsme...

Číst více
Zdroj: Hospodářská komora ČR

Jak vidí budoucnost turismu politici? Vyslechněte předvolební debatu!

Co když zasáhne cestovní ruch další lockdown aneb jak na další vlnu pandemie? Jak na restart a rozvoj gastronomie? Zapojíme se opět do EET? Umíme podpořit ohrožené segmenty cestovního ruchu jako lázně a horská střediska? To jsou...

Číst více
Foto: Shutterstock.com

Karlovy Vary spouští VARY°METRO

Návštěvníci i rezidenti lázeňského města se nově mohou inspirovat a orientovat pomocí oficiálního smart průvodce Infocentra města Karlovy Vary, který netradičně propojuje a popisuje klenoty města.

Číst více