B2B workshop GTM Germany Travel Mart letos online

TMV / Gänsicke TMV / Gänsicke

Aktuální trendy a strategické přístupy k oživení turistického incomingu v post-koronavirové době jsou leitmotivy letošního workshopu GTM Germany Travel Mart (GTM) pořádaného Německou turistickou centrálou (DZT). Nejvýznamnější B2B akce pro německý turistický incoming se uskuteční ve dnech 27. až 29. dubna pod názvem vGTM 2021 jako digitální událost. Na akci bylo dosud akreditováno zhruba 240 německých poskytovatelů a 460 produktových manažerů z cestovních kanceláří, agentur a OTC.

„Navzdory současným omezením mezinárodního cestovního ruchu vysíláme s vGTM 2021 jasný signál pro obnovení německého turistického incomingu,“ uvedla předsedkyně představenstva DZT Petra Hedorfer a dodala: „Připravenost cestovat do zahraničí je vysoká, zároveň s tím se i dále vyvinuly potřeby zákazníků. Hosté se nyní více než kdy jindy zaměřují na udržitelnost a ohleduplnost k přírodě. Na to se špičkoví němečtí aktéři dobře připravili.“

Zájem mezinárodních účastníků ukazuje, že povědomí o značce Turistická země Německo je nepřerušené a že se těší popularitě. „Zároveň to potvrzuje potřebu neztratit kontakt mezi našimi partnery v německém cestovním ruchu a mezinárodními kupujícími a multiplikátory, a to ani během koronavirové krize. S naší digitální platformou prezentujeme rozmanitost a zářící sílu značky Turistická země Německo v mezinárodní konkurenci během a po pandemii,“ doplnila Petra Hedorfer.

Jako vGTM 2021 nabízí akce vedle obchodní platformy pro přímé rozhovory se zákazníky také rozsáhlý informační program s webináři a panelovými diskusemi s odborníky z DZT a z německého cestovního ruchu. Jak znovu posílit důvěru zákazníků a které koncepty bezpečnosti lze pro to použít, je také tématem diskuse, stejně jako distribuce udržitelných produktů a prezentace produktů strategických partnerů. Webináře poskytují informace o aktuálním specifickém tržním vývoji poptávky ve vybraných zdrojových trzích.

Partnerskou zemí GTM 2021 je Meklenbursko-Přední Pomořansko. Vzhledem k vývoji pandemie a ke zkušenostem s formáty digitálních akcí se DZT rozhodla v úzké koordinaci s Turistickým sdružením Meklenbursko-Přední Pomořansko (TMV), že se GTM přesune v roce 2021 opět do virtuálního prostoru.

Nejnovější články z rubriky Destinace

Foto: Shutterstock.com

Celyoturismu.cz končí, cestovní ruch se přesouvá na Komoraplus.cz

Vážení čtenáři, Váš oblíbený portál Celyoturismu.cz bude v horizontu 3 měsíců uzavřen. To podstatné z cestovního ruchu – vývoj, statistiky, analýzy, legislativní problematiku atd. – proto nově najdete na zpravodajském portálu Hospodářské komory ČR www.komoraplus.cz a také ve...

Číst více
Foto: Shutterstock.com

Tři pilíře německé propagace a pár zajímavých čísel

Nejen tři inspirační videa, ale i zajímavá čísla o turistice z České republiky představil minulý týden ředitel Německé turistické centrály (DZT) v Praze Jan Pohaněl na setkání s novináři.

Číst více
Foto: Shutterstock.com

Ras Al Khaimah – emirát na špici

Ras Al Khaimah doslova znamená špička stanu. Tento emirát skutečně na mapě tvoří severní špičku Spojených arabských emirátů, s nimiž sousedí se všemi vyjma Abu Dhábí. Místo na špici má ovšem i z hlediska udržitelnosti a zážitků.

Číst více