B2B workshop GTM Germany Travel Mart letos online

TMV / Gänsicke TMV / Gänsicke

Aktuální trendy a strategické přístupy k oživení turistického incomingu v post-koronavirové době jsou leitmotivy letošního workshopu GTM Germany Travel Mart (GTM) pořádaného Německou turistickou centrálou (DZT). Nejvýznamnější B2B akce pro německý turistický incoming se uskuteční ve dnech 27. až 29. dubna pod názvem vGTM 2021 jako digitální událost. Na akci bylo dosud akreditováno zhruba 240 německých poskytovatelů a 460 produktových manažerů z cestovních kanceláří, agentur a OTC.

„Navzdory současným omezením mezinárodního cestovního ruchu vysíláme s vGTM 2021 jasný signál pro obnovení německého turistického incomingu,“ uvedla předsedkyně představenstva DZT Petra Hedorfer a dodala: „Připravenost cestovat do zahraničí je vysoká, zároveň s tím se i dále vyvinuly potřeby zákazníků. Hosté se nyní více než kdy jindy zaměřují na udržitelnost a ohleduplnost k přírodě. Na to se špičkoví němečtí aktéři dobře připravili.“

Zájem mezinárodních účastníků ukazuje, že povědomí o značce Turistická země Německo je nepřerušené a že se těší popularitě. „Zároveň to potvrzuje potřebu neztratit kontakt mezi našimi partnery v německém cestovním ruchu a mezinárodními kupujícími a multiplikátory, a to ani během koronavirové krize. S naší digitální platformou prezentujeme rozmanitost a zářící sílu značky Turistická země Německo v mezinárodní konkurenci během a po pandemii,“ doplnila Petra Hedorfer.

Jako vGTM 2021 nabízí akce vedle obchodní platformy pro přímé rozhovory se zákazníky také rozsáhlý informační program s webináři a panelovými diskusemi s odborníky z DZT a z německého cestovního ruchu. Jak znovu posílit důvěru zákazníků a které koncepty bezpečnosti lze pro to použít, je také tématem diskuse, stejně jako distribuce udržitelných produktů a prezentace produktů strategických partnerů. Webináře poskytují informace o aktuálním specifickém tržním vývoji poptávky ve vybraných zdrojových trzích.

Partnerskou zemí GTM 2021 je Meklenbursko-Přední Pomořansko. Vzhledem k vývoji pandemie a ke zkušenostem s formáty digitálních akcí se DZT rozhodla v úzké koordinaci s Turistickým sdružením Meklenbursko-Přední Pomořansko (TMV), že se GTM přesune v roce 2021 opět do virtuálního prostoru.

Tento obsah je pouze pro předplatitele. Zakoupit článek nebo objednat si předplatné.

Nejnovější články z rubriky Destinace

Foto: Shutterstock.com

Portugalsko umožní turistické lety ze zemí EU

Turistům ze zemí Evropské unie s nízkou mírou nákazy umožní Portugalsko od dnešního dne vstup na své území. Při příletu stačí ukázat negativní test na koronavirus, napsala agentura Reuters.

Číst více
Foto: Shutterstock.com

S ČSA od středy do Kodaně

České aerolinie (ČSA) obnoví během května a června letecké spojení do dalších 5 evropských destinací. Od středy 12. května se stroje tohoto dopravce vrátí na linku Praha - Kodaň. Spojení bude nyní provozováno 4x týdně, postupně až...

Číst více
Foto: Shutterstock.com

Řecko otevřelo pláže. Mezi slunečníky musejí být 4 metry

V Řecku se v sobotu pro veřejnost otevřely pláže, kde jsou k dispozici i služby. Vláda jejich provoz povolila díky zlepšení epidemické situace a kvůli blížící se letní turistické sezoně. Provozovatelé ale musejí dodržovat přísná hygienická opatření, testovat pravidelně...

Číst více