Wizz Air bude od června létat z Prahy do Bukurešti

Nízkonákladová letecká společnost Wizz Air zavede od června příštího roku linku z Prahy do Bukurešti. Létat bude tři dny v týdnu, v pondělí, středu a pátek, sdělili zástupci firmy. Na trasu mezi českou a rumunskou metropolí dopravce nasadí nové letadlo Airbus A321.

Nízkonákladová letecká společnost Wizz Air zavede od června příštího roku linku z Prahy do Bukurešti

Wizz Air v současnosti létá z Prahy do čtyř destinací, například do Londýna na letiště Luton nebo do italského města Bari.

Wizz Air je největší nízkonákladová letecká společnost ve střední a východní Evropě. Provozuje flotilu 120 letadel Airbus A320, A321 a A321neo a nabízí přes 700 tras z 25 základen spojujících 153 destinací ve 44 zemích.

Foto: Shutterstock.com

 

Nejnovější články z rubriky Doprava

Foto: Shutterstock.com

Z Prahy můžete letět do více než 70 cílů

Seznam destinací, do kterých je možno odcestovat z Letiště Václava Havla Praha, se rychle rozrůstá. Aktuálně čítá více než sedm desítek cílů. Aktuálně největšími dopravci jsou v Praze Ryanair a skupina Smartwings Group.

Číst více
Foto: Shutterstock.com

Smartwings obnovuje lety do dalších 27 destinací

Červen se ve skupině Smartwings Group nese ve znamení významného rozšiřování sítě obsluhovaných destinací. Ode dneška létají stroje Smartwings do Burgasu, Chanie, Prevezey a na Menorcu, celkově se výčet cílových destinací během června rozroste o 27 letišť...

Číst více
Zdroj: Hospodářská komora ČR

Jak vidí budoucnost turismu politici? Vyslechněte předvolební debatu!

Co když zasáhne cestovní ruch další lockdown aneb jak na další vlnu pandemie? Jak na restart a rozvoj gastronomie? Zapojíme se opět do EET? Umíme podpořit ohrožené segmenty cestovního ruchu jako lázně a horská střediska? To jsou...

Číst více