SOUTĚŽ o wellness POBYT pro dva v Karlovarském kraji

Zúčastněte se SOUTĚŽE O POBYT v hotelu Spa & Wellnes Hotel Olympia **** v Mariánských Lázních a zpříjemněte si podzim. Jdete do toho s námi?

Kde soutěž probíhá? Na portálu Celý o turismu, na facebookovém profilu Celý o turismu a na Facebooku Živý kraj. Tentokrát soutěž pořádáme ve spolupráci s Karlovarským krajem.

Inspirujte se na stránkách Živého kraje a sdílejte to s námi ve formuláři níže, co byste v případě výhry chtěli tento podzim v Karlovarském kraji navštívit. Vyhrát můžete luxusní wellness pobyt na dvě noci pro dva v hotelu Spa & Wellnes Hotel Olympia ****.

Soutěž probíhá od 19. 9. do 3. 10. 2021 do 23:59. 

Jak se soutěže zúčastnit?

Zúčastnit se můžete jednoduše vyplněním soutěžního formuláře níže: 

Své odpovědi uveďte do formuláře, spolu se svým jménem a e-mailem. E-mail bude sloužit jako komunikační prostředek v případě výhry. Soutěžíme o:

Hotelový pobyt s polopenzí pro 2 osoby v dvoulůžkovém pokoji na 2 noci ve Spa & Wellness Hotelu Olympia v Mariánských Lázních.

Pobyt zahrnuje následující služby:

 • ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Comfort
 • bohatou snídani a večeři ve formě bufetu
 • welcome drink
 • volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny
 • wellness tašku na pokoji (župan, pantofle, osuška)
 • možnost dokoupení léčebných a wellness procedur s 25% slevou
 • internetové připojení v pokoji a veřejných prostorách hotelu

Podmínky pro čerpání pobytu:

 • Platnost voucheru = do 31.8.2022
 • Pobyt není možné absolvovat v termínech Vánočních svátků a Silvestra a termín je možné rezervovat dle volných kapacit na základě potvrzení z obchodního oddělení.
 • Podrobné informace o hotelu jsou k dispozici na www.olympiahotel.eu
 • Prohlédnout galerii (4 fotografií)

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

Doba konání soutěže: od 19. 9. 2021 do 3. 10. 2021 do 23:59

Podmínky vstupu do soutěže: Účastníkem v soutěži se stáváte zodpovězením na soutěžní otázku, resp. vyplněním formuláře a kliknutím na „To se mi líbí“ na facebookové stránce Celý o turismu a na facebookové stránce Živý kraj.

Způsob výběru výherce:

Výherce bude vybírat odborná porota. Účastí v soutěži souhlasíte s uveřejněním Vašeho jména na facebookovém profilu Celý o turismu. Současně vás budeme kontaktovat na email.

Způsob vyhlášení výherců a distribuce výher:

Výherce bude vyhlášen dne 7. 10. 2021 na portálu Celý o turismu a na Facebooku Celý o turismu.

Nejnovější články z rubriky Česko a jeho regiony

Foto: Shutterstock.com

Jakou budoucnost plánují politici cestovnímu ruchu, hotelnictví a gastronomii?

Rozhodujete se, komu v nadcházejících parlamentních volbách dát svůj hlas, i podle toho, jakou budoucnost plánují jednotlivé strany pro obor, který vás živí? Pomoci vám může anketa, kterou mezi lídry politických stran a uskupení provedla Asociace hotelů a restaurací...

Číst více
Foto: Shutterstock.com

Turistické vouchery Prahy letos využilo 76 000 lidí

Vouchery, které jsou pilířem turistické kampaně V Praze jako doma, letos dosud využilo 76 tisíc lidí. V loňském roce jich bylo o tři tisíce méně, celkem se tak do programu zapojilo téměř 150 tisíc návštěvníků hlavního města. Město nyní...

Číst více
Foto: Shutterstock.com

Vysočina: Kraj rybníků, lesů a kouzelných zákoutí

Dělí Moravu od Čech, charakterizuje ji zvlněné krajina s nespočtem do dálky se táhnoucích kopců, smaragdových lesů, prostorných luk a pastvin. Zkrátka romantika, kam jen oko dohlédne, přesně taková je Vysočina. Inspirativní, přesto klidná, drsná i malebná. Rybníky...

Číst více