Nejzábavnější muzeum v Praze je nově 2x větší!

Slavný český kouzelník Pavel Kožíšek otevřel vloni v prosinci Muzeum fantastických iluzí. Nyní od září je díky obrovskému úspěchu u návštěvníků expozice 2x větší. V muzeu se stanete součástí expozice fantastických optických klamů a velkoformátových trikových obrazů.

Muzeum fantastických iluzí nabízí víc než 150 zábavných exponátů

Těšit se můžete na více než 150 interaktivních a hlavně zábavných exponátů. Pořídíte si zde opravdu nevídané a legrační fotky a videa. Vyzkoušíte kouzelnou židli nebo magickou místnost, která vás promění v trpaslíka nebo obra. Necháte se kouzelníkem vystřelit z děla nebo levitovat ve vzduchu. Vaše hlava se náhle ocitne na stole nebo si na vás pochutná King Kong. Slavný alchymista Edward Kelley vás kouzlem uvězní ve své středověké laboratoři a dinosaurus si vás ve svých pařátech odnese do hnízda. Nechte se překvapit, čím vás zaručeně pobaví Charlie Chaplin nebo Albert Einstein. Uvidíte opravdový úsměv Mony Lisy a není to ten, který znáte z obrazu! Projdete se hlavou dolů po stropě místnosti, proměníte se v primabalerínu, uvidíte svůj skutečný obraz v zrcadle, stanete se nejkrásnějším člověkem na světě a zažijete mnohé další… Dýchne na vás kouzlo starých časů a dozvíte se zajímavá tajemství optických iluzí.

Muzeum fantastických iluzí je úžasné místo pro děti a dospělé, kde nebudete věřit vlastním očím! Svým provedením je zcela originální a odlišné od všeho, co bylo dosud nejen v České republice k vidění. Muzeum má ideální polohu v centru Prahy ve Vodičkově ulici 31 v Galerii Myšák u Václavského náměstí a partnerům v cestovních ruchu nabízí nadstandardní provize a vstupenky zdarma. Pro zahraniční návštěvníky jsou všechny exponáty samozřejmě opatřeny popisky v 9 nejžádanějších světových jazycích. Otevřeno je každý den 7 dní v týdnu včetně státních svátků od 9:00 do 21:00 hodin. Přejeme skvělou zábavu! Více na www.muzeumfantastickychiluzi.cz.

Foto: Muzeum fantastických iluzí 

 

Nejnovější články z rubriky Česko a jeho regiony

Foto: Shutterstock.com

Turisté v Praze si možná připlatí

Vedení Prahy chce zvýšit turistický poplatek za ubytování z nynějších 21 na 50 korun za den. Důvodem je snaha zvýšit příjmy města, které jsou nižší než výdaje spojené s turismem. Město proto schválilo memorandum se svou firmou...

Číst více
Foto: Daniel Mrázek

Za exotikou a do tropů. Česko ale neopustíte

Navštívíte ty nejzazší končiny světa, pohlédnete do tváře chameleonům, nakrmíte lemury, užasnete nad pestrostí papoušků, ponoříte se do pestrého podmořského světa a v tropickém deštném pralese vás ovanou křídla velkých motýlů. Covidový cestovatelský semafor vás ale zajímat...

Číst více
Foto: Shutterstock.com

V Beskydech to vypadá na rušnou zimu

Zimní střediska na Frýdecko-Místecku v Beskydech registrují před sezonou velký zájem o lyžařské kurzy. Některá už mají obsazenou kapacitu až do března. Problém ale mívají se zajištěním personálu. ČTK to řekli provozovatelé středisek.

Číst více