Kiwi.com se mění na virtuálního globálního dopravce

Společnost Kiwi.com představila svou novou vizi, kdy se chce z online cestovní kanceláře rozšířit na virtuálního globálního „superdopravce“. Na konferenci Phocuswright to oznámil generální ředitel a spoluzakladatel společnosti Oliver Dlouhý.

Společnost Kiwi.com představila svou novou vizi, kdy se chce z online cestovní kanceláře rozšířit na virtuálního globálního „superdopravce“

Kiwi.com, technologický lídr v oblasti cestovního ruchu, v krátké době představil několik inovativních cestovní řešení, včetně produktů jako NOMAD, Tequila či Airport Dashboard pro spolupráci s letišti a B2B partnery. Dalším cílem společnosti je poskytnout zákazníkům kompletní řešení pro tu nejvýhodnější cestu od počáteční inspirace až po finální destinaci. Zákazník si tak bude moci vše zařídit přes jednu platformu.

Společnost se tak chce stát důležitým distribučním kanálem pro dopravce spojením všech modelů cestování do celosvětové sítě včetně letecké, vlakové a autobusové dopravy, individuální přepravy osob nebo městské dopravy. Díky tomu může Kiwi.com partnerům poskytnout údaje o poptávce a cenách v reálném čase.

V říjnu 2019 společnost Kiwi.com uvedla do rezervačního procesu tři typy virtuálního jízdného, čímž zajistila jednotné smluvní podmínky pro více než 750 leteckých a pozemních dopravců, se kterými Kiwi.com spolupracuje.

Foto: Kiwi.com

 

Nejnovější články z rubriky Doprava

Foto: Shutterstock.com

Předvolební otázka za miliardy: Jak pomoct cestovnímu ruchu?

Česká unie cestovního ruchu zve na online tiskovou konferenci s názvem „Předvolební otázka za miliardy: Jak pomoct cestovnímu ruchu?". Kromě novinářů jsou zváni i zástupci odborné veřejnosti. Tisková konference proběhne 22. června od 15 hodin.

Číst více
Foto: Shutterstock.com

Letiště Praha: nový šéf by měl nastoupit do začátku srpna

Nový šéf pražského letiště by měl do funkce nastoupit do poloviny letních prázdnin. Nyní ve výběrovém řízení skončil příjem přihlášek uchazečů, přesný počet ovšem ještě není znám. Následovat bude jejich zhodnocení a pohovory. Na dotaz ČTK...

Číst více
Foto: Letiště Praha

Aegean Airlines začaly létat do Heráklionu

Pro cesty na řecký ostrov Kréta lze od včerejška využít pravidelného spojení letecké společnosti Aegean Airlines. Linku z Letiště Václava Havla Praha do Heráklionu bude tento dopravce obsluhovat dvakrát týdně, vždy ve čtvrtek a sobotu. V plánu je...

Číst více