Hotelnictví a gastronomie optikou AHR ČR – 1/2021 Přidejte se k 5. ročníku Noci hotelů

-ahr- -ahr-

Nechte si poděkovat za podporu cestovního ruchu ve vašem městě. Přijďte se přesvědčit, že v hotelech jsou dodržovány veškeré hygienické předpisy, které vám zajistí bezpečný pobyt. Právě proto pro vás, obyvatele městských čtvrtí, v jejichž blízkosti podnikají, otevřou hoteliéři 29. ledna 2021 své hotely. Přijďte je na jeden den poznat i z druhé strany, očima turistů, a zažijte tak trochu jinou noc ve svém sousedství.

 Právě o tom bude 5. ročník projektu Noc hotelů, který proběhne poslední pátek měsíce ledna, tedy 29. 1. 2021. Budeme moc rádi, když se do něj opět zapojíte. Registrace pro hosty již byly spuštěny, a tak si na stránce https://nochotelu.cz  můžete zvolit město a vybrat si z nabídky místních hotelů. Pobyt můžete spojit také s návštěvou kulturních institucí, které se na projektu podílejí. Při této příležitosti zde bude totiž opět pro účastníky akce k dispozici zvýhodněné vstupné.

Přidat se k projektu však stále můžete také se svým hotelem či penzionem. Pro vaše zařízení stačí vyplnit přihlášku do projektu na stránkách Noc hotelů – https://nochotelu.cz/registrace-pro-hotely/ . Děkujeme vám, že jste i v minulém ročníku poskytli neuvěřitelných 2 155 dvojlůžkových pokojů a do celé akce se vás zapojilo více než 160. Těšíme se na vás v nadcházejícím ročníku a doufáme, že i v této nelehké době bude tak úspěšný jako ty předchozí. Kontaktní osobou pro tento projekt je Andrea Škodná – ­skodna@ahrcr.cz. V případě potřeby vám se vším ráda poradí.

Nejnovější články z rubriky Asociace

Foto: Shutterstock.com

Celyoturismu.cz končí, cestovní ruch se přesouvá na Komoraplus.cz

Vážení čtenáři, Váš oblíbený portál Celyoturismu.cz bude v horizontu 3 měsíců uzavřen. To podstatné z cestovního ruchu – vývoj, statistiky, analýzy, legislativní problematiku atd. – proto nově najdete na zpravodajském portálu Hospodářské komory ČR www.komoraplus.cz a také ve...

Číst více
Foto: Hana Krejbichová / Prague Convention Bureau

Zástupci kongresové Prahy si zvolili nové vedení

Ve středu 4. května se uskutečnila valná hromada Prague Convention Bureau, v rámci níž proběhla volba nového představenstva a členů revizní komise. Kongresový průmysl Prahy, který je oficiálně zastřešován právě Prague Convention Bureau, tak získal nové vedení.

Číst více
Foto: Shutterstock.com

Restauratérům i ubytovatelům se vracejí hosté

Asociace hotelů a restaurací ČR (AHR) ve spolupráci se společností Data Servis – informace zveřejnila výsledky vývoje tržeb v ubytovacích a stravovacích zařízeních za první čtvrtletí letošního roku. Z průzkumu vyplývá, že provozovatelé restaurací zažívají postupný návrat hostů na...

Číst více