Zklamání českých sportovních fanoušků z neúspěchu na Mistrovství Evropy ve Francii nemusí mít dlouhého trvání. Už 5. srpna začíná další sportovní svátek, letní olympijské hry v brazilském Rio de Janeiro. I když do začátku zbývá jen pár týdnů, stále je možné navštívit sportovní klání na vlastní oči.
Vstupenky na zahajovací ceremoniál jsou již vyprodány, ale na řadu bojů o medaile i na závěrečný ceremoniál jsou ještě k mání. Mezi Čechy je největší zájem o sporty, kde mají naději na získání cenného kovu naši reprezentanti. Jedná se zejména o atletiku, tenis, moderní pětiboj, horská kola nebo sportovní střelbu.
K dispozici je ještě i ubytování a to dokonce na proslulé pláži Copacabana. Řada klientů na návštěvu olympiády navazuje dalším cestováním po Brazílii. Mezi hlavní cíle patří scénické vodopády Iguazu na brazilsko-argentinské hranici nebo Manaus v oblasti Amazonie.