Řekli o veletrzích GO a Regiontour

Petr Hladík, náměstek primátorky města Brna

GO a Regiontour jsou veletrhy, kde se tradičně potkává celé Česko a také partnerská města a regiony, aby vzájemně sdílely zkušenosti s rozvojem cestovního ruchu a inspirovaly se ve způsobech oslovování návštěvníků. Přál bych si, aby Česká republika dokázala zůstat na špici v kvalitě nabídky a zároveň se podařilo nezahltit naše města a regiony takovými turisty, které k nám lákat nechceme.

Vladimír Dolejš, předseda Asociace cestovních kanceláří ČR

Cestovní ruch má v České republice stoupající tendenci. Do státního rozpočtu přispívá stále víc, v současné době již asi 3 % HDP, a zaměstnává více než 5 % pracujících. Tento podíl stále stoupá a stoupat bude, protože naše odvětví má velkou budoucnost. Chci poděkovat také tomuto nejstaršímu veletrhu cestovního ruchu v České republice. Je mi ctí tu být a doufám, že veletrh pomůže všem podnikatelům k dalšímu rozvoji.

Roman Škrabánek, prezident Asociace českých cestovních kanceláří a agentur

Jsme dlouhodobým partnerem těchto veletrhů, které neodmyslitelně patří k našemu oboru. Je to pomyslná brána do nového cestovatelského ročníku. Chci ocenit pořadatelský tým za odvahu a profesionalitu, se kterou připravil letošní ročník. Je to svým způsobem výzva, nový ambiciózní koncept.

Jan Polák, marketingový zástupce cestovní kanceláře Atis

Naši klienti si nás na veletrhu vždy najdou. Většinou již mají pobyt vybraný a přijdou si ho sem pořídit s veletržní slevou. Na veletrh do Brna jezdíme již 29 let a s návštěvníky jsme spokojení.

Romana Hrstková, America Tours

Lidi o cestování po Americe zájem mají a chodí za námi pro informace. Většinou už vědí, kam a taky co chtějí, a my jim jen poradíme, jak to zařídit. Na veletrhu jsme rádi, protože jsme vidět. Příští rok určitě opět dorazíme.

Klára Badinková, zahraniční zastoupení cestovního ruchu Slovenské republiky

Češi na Slovensko jezdí rádi a díky jeho rozmanitosti se také rádi vrací. Jsem velmi ráda, že se Slovensko po dvou letech vrátilo na veletrh s národním stánkem. Vystavovaly tu samozřejmě slovenské regiony a samostatné subjekty se zajímavou nabídkou konkrétních destinací a produktů.

Jana Hašlarová, Tourism Authority of Thailand

V Brně na veletrhu GO jsme poprvé a jsme rádi, že můžeme být letos partnerskou zemí. Přímo z Bangkoku přijela velká delegace a v Brně natáčel štáb thajské televize. Vnímáme veletrh jako příležitost ukázat Thajsko a jeho turistické možnosti i mimo Prahu, zejména návštěvníkům z Moravy.

 

Nejnovější články z rubriky Česko a jeho regiony

Foto: Moravskoslezské Convention Bureau

Pro svou další událost si vyberte Ostravu a Moravskoslezský kraj

Nezaměnitelná atmosféra průmyslových lokalit, kvalitní služby a dostatečná kapacita činí z Ostravy a Moravskoslezského kraje ideální místo pro pořádání kongresů, konferencí i menších firemních a společenských akcí všeho druhu. Stačí si jen vybrat.

Číst více
Foto: Hradec Králové Region Convention Bureau

Královéhradecký kraj? Firemní akce od A do Z

Na pořádání konferencí, seminářů, workshopů, eventů či teambuildingů jsme tu my. A s námi v tom jede více než 50 partnerů z celého kraje! Společně vám vaši velkou i malou firemní akci připravíme na míru, a to včetně pestré nabídky doprovodných...

Číst více
Foto: Martin Peterka

Východní Morava – inspirující místo pro výjimečná setkání

Autentický region Východní Morava by se vám měl dostat do hledáčku míst, pokud hledáte opravdový zážitek pro své pracovní partnery. Jeho jedinečnost a pestrost pramení ze spojení oblastí – Kroměřížska, Slovácka, Valašska, Zlínska a Luhačovicka.

Číst více