RegioJet chystá vlakové spojení z Česka na pobřeží Jadranu

RegioJet plánuje zavést v letošní letní sezóně přímé vlakové spojení z České republiky do Rijeky na chorvatském pobřeží Jaderského moře. První spoj by měl vyjet 30. června 2020, a to minimálně třikrát týdně v obou směrech . V provozu by měl být až do druhé poloviny září.

RegioJet plánuje zavést v letošní letní sezóně přímé vlakové spojení z České republiky do Rijeky na chorvatském pobřeží Jaderského moře

Cestujícím by měl nabídnout nejvýhodnější a nejpohodlnější možnost, jak se dostat z Prahy, Pardubic a Brna na Jadran. V Chorvatsku by cestující měli mít možnost využít speciálních návazných autobusů pro rozvoz přímo do míst jejich dovolených na chorvatském pobřeží.

RegioJet plánuje upřesnit veškeré detaily během následujících dnů, kdy chce zahájit prodej jízdenek a také oslovit cestovní kanceláře a agentury s nabídkou přepravy jejich klientů za nejvýhodnější ceny.

RegioJet zároveň spustil prodej jízdenek na letošní letní sezónu pro cestování v rámci České republiky. V prodeji jsou vnitrostátní vlakové spoje na období až do 5. září. „Vidíme velký zájem o letní spoje a cestování v letošním létě. Řada zákazníků si již nyní rezervuje jízdenky na své letní cesty v očekávání velké poptávky po domácí turistice během letošního léta,“ uvedl dopravce.

Foto: RegioJet

 

Nejnovější články z rubriky Destinace

Foto: Shutterstock.com

Celyoturismu.cz končí, cestovní ruch se přesouvá na Komoraplus.cz

Vážení čtenáři, Váš oblíbený portál Celyoturismu.cz bude v horizontu 3 měsíců uzavřen. To podstatné z cestovního ruchu – vývoj, statistiky, analýzy, legislativní problematiku atd. – proto nově najdete na zpravodajském portálu Hospodářské komory ČR www.komoraplus.cz a také ve...

Číst více
Foto: Shutterstock.com

Tři pilíře německé propagace a pár zajímavých čísel

Nejen tři inspirační videa, ale i zajímavá čísla o turistice z České republiky představil minulý týden ředitel Německé turistické centrály (DZT) v Praze Jan Pohaněl na setkání s novináři.

Číst více
Foto: Shutterstock.com

Ras Al Khaimah – emirát na špici

Ras Al Khaimah doslova znamená špička stanu. Tento emirát skutečně na mapě tvoří severní špičku Spojených arabských emirátů, s nimiž sousedí se všemi vyjma Abu Dhábí. Místo na špici má ovšem i z hlediska udržitelnosti a zážitků.

Číst více