www.frantiskovy-lazne.info

Projekt: www.frantiskovy-lazne.info

Od: Destinační a informační agentura Františkovy Lázně, z.ú.

E-mail: simackova@frantiskovy-lazne.info

Tel: 731779544

O projektu www.frantiskovy-lazne.info:

Popis projektu: Potřeba realizace nových webových stránek vznikla z důvodu, že původní webové stránky z roku 2015 neodpovídaly současným požadavkům na vizuálně atraktivní prezentaci s aktuálními informacemi a zvláště pak potřebou responzivního designu pro zobrazení na mobilních zařízeních, které tvoří dle dat z Google analytics již převahu návštěvnosti www. V neposlední řadě bylo nutné v návaznosti na připravovaný zápis na list světového dědictví UNESCO doplnit další mutace – zatím tedy NJ a AJ, nyní se pracuje na RJ.

Nové webové stránky www.frantiskovy-lazne.info byly vytvořeny v souladu s novou komunikační strategií města s claimem „když lázně umí překvapit“ a dle JVS města, kdy tvorbě všech nových materiálů předcházelo právě vytvoření nového jednotného vizuální stylu města s novým logem, které do názvu města integruje jeho symbol – chlapce s rybou – neboli Františka.

Toto komunikační téma vychází ze snahy změnit tradiční vnímání města Františkovy Lázně jako destinace pouze pro staré a nemocné. I s příchodem covidové pandemie se ukázalo, že město a jeho okolí má co nabídnout i mladší a aktivnější klientele, ale stále s velkým důrazem na oblast lázeňství a wellness. Zatímco pro rok 2021 byla hlavní komunikační linka směřována na „dovolená pro všechny generace“, rok 2022 je připravován s akcentem na regeneraci psychických i duševních sil po náročném covidovém období, kdy město díky svému obklopení parky dokáže zklidnit hektický styl života a ozdravit tělo i duši – téma prevence je tedy velmi důležité.

Na webové stránky jsou navázány i sociální sítě – FB kanál (ČJ i NJ mutace), účet na instragramu a youtube kanál.

K novým webovým stránkám byla spuštěna i on-line kampaň, a to jak PPC kampaně, tak kampaně na sociálních sítích a videoreklamy.

Pro podporu kampaní byly natočeny spoty „dovolená pro všechny generace“ a „relaxace v lázních“ Dále pak byly vydány nové propagační letáky.

Na tomto projektu s Destinační agenturou spolupracovala Asociace cestovního ruchu Františkovy Lázně, z.s., se kterým pravidelně konzultujeme naše marketingové aktivity. Katalog ubytování, restaurací a kulturní kalendář jsou pravidelně aktualizovány ve spolupráci se soukromým sektorem a také slouží jako ucelená databáze informací.

Cíl projektu: Cílem projektu tedy bylo ukázat, že Františkovy Lázně mají co nabídnout pro aktivnější klienty a v souvislosti s pandemií jsou ideálním místem pro regeneraci těla i duše. Dále pak nabídnout jednoduchou platformu pro naplánovaná aktivit návštěvníků města.

Použité nástroje: www.frantiskovy-lazne.info

Rámcový rozpočet: Cena za vytvoření stránek: 295 868 Kč bez DPH

Dosažené výsledky:Webové stránky byly spuštěny v březnu 2021, do konce roku zaznamenaly více jak 193 tis návštěv a prohlídnuto bylo více než 500 tis stránek. Web je využíván jak potenciálními návštěvníky, tak i obyvateli města, o čemž svědčí více jak 4% návštěv z oblasti Chebska. Na webu jsou nasazeny i heatmapy, a tak neustále reagujeme na chování uživatelů.

Odkazy:

http://www.frantiskovy-lazne.info

https://www.facebook.com/infofrantiskovylazne

https://www.facebook.com/Franzensbad

https://www.instagram.com/infofrantiskovylazne/

https://www.youtube.com/channel/UCx3HzTx1WFZx3xxpTx06Bgw

Nejnovější články z rubriky

Foto: Shutterstock.com

Celyoturismu.cz končí, cestovní ruch se přesouvá na Komoraplus.cz

Vážení čtenáři, Váš oblíbený portál Celyoturismu.cz bude v horizontu 3 měsíců uzavřen. To podstatné z cestovního ruchu – vývoj, statistiky, analýzy, legislativní problematiku atd. – proto nově najdete na zpravodajském portálu Hospodářské komory ČR www.komoraplus.cz a také ve...

Číst více
Foto: CzechTourism

Zahraniční odborníci na cestovní ruch poznali Karlovarský kraj

První velká incomingová akce na podporu návštěvnosti České republiky po pandemii covid-19. Tak vnímají odborníci na cestovní ruch z celého světa Czech Republic Travel Trade Day (TTD) 2022. Ve spolupráci s Destinační agenturou Živý kraj ho uspořádala...

Číst více
Foto: Shutterstock.com

Tři pilíře německé propagace a pár zajímavých čísel

Nejen tři inspirační videa, ale i zajímavá čísla o turistice z České republiky představil minulý týden ředitel Německé turistické centrály (DZT) v Praze Jan Pohaněl na setkání s novináři.

Číst více