V rámci největšího středoevropského veletrhu cestovního ruchu Holiday World pozvala CK Alexandria své přátele a obchodní partnery na setkání do unikátních prostor Lapidária Národního muzea na Výstavišti v Praze.

Odpolednem provázel pan Miroslav Kaiser, dlouholetý zástupce cestovní kanceláře pro styk s veřejností. Zdůraznil téměř 100% nárůst klientů. Poděkoval samozřejmě také všem provizním prodejcům, kteří k úspěchu cestovní kanceláře přispívají. Nejlepší provizní prodejci byli slavnostně vyhlášeni.
Celkově nejlepší:
1. CK Sezóna; 2. CKM Plzeň; 3. CKM Olomouc
Za kraje:
Severočeský CA Orbis
Středočeský Solid Line
Jihočeský D tour
Západočeský W Privat
Východočeský Datour
Severomoravský Jokratour
Jihomoravský Lostris
Poté se slova ujal jeden z majitelů CK Alexandria pan Alexandr Pavlov a pozval všechny přítomné na bohatý raut. Za tónů příjemné hudby a hlavně v dobré náladě zde všichni strávili krásné a poklidné odpoledne.
-mš-
Nejúspěšnější provizní prodejci CK Alexandria |
Spokojenost na tváři majitelů CK Alexandria pana Ing. Valentina Duchleva, Ing. Alexandra Pavlova a výkonného ředitele Ing. Mgr. Zdeňka Marka (zleva) |