Osobnost cestovního ruchu 2019: čekáme vaše nominace

Do svého již 16. ročníku právě vstupuje anketa Osobnost cestovního ruchu – Holiday World Award. A vy máte – stejně jako v loňském roce – šanci ovlivnit, kdo si tento hrdý titul převezme. Do středy 29. ledna můžete nominovat své kandidáty. 

Anketu již tradičně vyhlašuje vydavatelství COT media. A v 16. ročníku se organizátoři rozhodli navázat na loňskou úspěšnou premiéru nového způsobu volby. Stejně jako před rokem tedy může svojí nominací přispět jakýkoli zástupce oboru, tedy i vy.

 

Jak nominovat?

Víte-li o někom, kdo dělá pro cestovní ruch něco opravdu výjimečného, ideálně nad rámec svých běžných pracovních povinností, zašlete nám do 29. ledna 2020 na e-mail osobnost@cot.cz jeho jméno, funkci a krátké zdůvodnění, proč by si titul Osobnost cestovního ruchu zasloužil. Desítka nejčastěji nominovaných postoupí do finálového hlasování, které bude probíhat od 31.1. do 9.2. 2020 formou ankety na odborném portálu iCOT.cz.

Držitele ocenění Osobnost cestovního ruchu 2019 – Holiday World Award vyhlásíme 13. 2. při slavnostním zahájení veletrhu Holiday World v Praze.

Ilustrace: Shutterstock.com

 

Nejnovější články z rubriky Česko a jeho regiony

Foto: Shutterstock.com

Předvolební otázka za miliardy: Jak pomoct cestovnímu ruchu?

Česká unie cestovního ruchu zve na online tiskovou konferenci s názvem „Předvolební otázka za miliardy: Jak pomoct cestovnímu ruchu?". Kromě novinářů jsou zváni i zástupci odborné veřejnosti. Tisková konference proběhne 22. června od 15 hodin.

Číst více
Foto: Znojemská Beseda

O druhý ročník Znojmo Zadax zatím projevila zájem stovka podnikatelů

Stovka majitelů znojemských restaurací, kaváren nebo hotelů se zatím zapojila do letošního druhého ročníku akce Znojmo Zadax na podporu podnikatelů působících v cestovním ruchu. Do loňské kampaně se zapojilo 140 podnikatelů, ale i tehdy byl rozjezd v červnu pomalejší....

Číst více
Foto: Shutterstock.com

Do oblak i do podzemí v Plzeňském kraji

Vyzkoušet si práci kováře, projet se důlním vlakem nebo usednout do stíhačky. Zkrátka místa, kde se dospělí promění v hravé děti. To nabízí technické památky v Plzeňském kraji. Tři z nich vám teď blíže představíme a zaručujeme, že se...

Číst více