Nové reklamní spoty točil režisér Michálek

Režie televizních spotů pro nové turistické kampaně v Polsku a v Rakousku se ujal Vladimír Michálek, autor úspěšných filmů, jako jsou Babí léto, Anděl exit, Je třeba zabít Sekala nebo Zapomenuté světlo.

Pro kampaň v rakouských médiích byly natočeny a nafoceny záběry Mariánských Lázní, Českého Krumlova, Lednicko–valtického areálu, zámku HlubokáSlavkovského lesa. CzechTourism si od ní slibuje zvýšený zájem Rakušanů o dovolenou v českých regionech.

V reklamě u našich severních sousedů se objeví záběry hradu Bouzov, Rožnova pod Radhoštěm a Macochy. Cílem kampaně je přesvědčit Poláky, aby při své cestě k moři Českou republikou jen neprojížděli, ale část své dovolené zde příjemně strávili.

Historicky první reklamní spot „Come to slow down“, se kterým se Česká republika v zahraničí prezentovala před vstupem do EU, získal ocenění na karlovarském festivalu turistických filmů TOURFILM 2004.

Více informací: Hana Čermáková, e-mail: cermakova@czechtourism.cz