Martin Dell povede Four Seasons Hotel Prague

Four Seasons Hotel Prague jmenoval nového generálního ředitele. Pozici bude nyní zastávat Martin Dell, který donedávna pracoval jako Resort Manager pro Four Seasons na havajském ostrově Maui.

Four Seasons Hotel Prague jmenoval nového generálního ředitele

Martin Dell nastupuje na post generálního ředitele pražského hotelu Four Seasons s bohatými zkušenostmi z oblasti hotelnictví, které po téměř dvě desetiletí získával v hotelích po celém světě. Svou kariéru zahájil v Grandhotelu Pupp v Karlových Varech, poté své manažerské dovednosti rozvíjel mimo jiné v hotelech v Sydney, Hongkongu či Dauhá. V hotelovém řetězci Four Seasons začal Martin Dell pracovat v roce 2010, kdy se stal součástí týmu hotelu v Singaporu.

Je současně certifikovaným Sommelierem Vinařské akademie ve Valticích. Podílel se na vzniku mnoha prestižních hotelových restaurací a barů. Jeho práce na konceptu Manhattan bar v hotelu Regent Singapore vyhrála řadu ocenění, včetně prestižního třetího místa v žebříčku The World´s 50 Best Bars.

„Jde především o to, aby nás práce bavila. Zdravá firemní kultura, nadšení a odhodlání jsou podle mě receptem na úspěch. Snažím se zejména podporovat naše zaměstnance v jejich rozvoji a v plnění cílů. Společně chceme našim hostům ukázat z Prahy to nejlepší, aby odjížděli s unikátními zážitky a uchovali si ty nejlepší vzpomínky na Českou republiku,“ říká Martin Dell.

Vyjádřil také svou radost z návratu domů. „Po téměř dvaceti letech jsem zpátky v České republice a jsem šťastný, že mohu sdílet své zkušenosti se svými kolegy a s novou generací hoteliérů. Být hoteliérem je životní volbou. A stát se prvním českým generálním ředitelem hotelu Four Seasons Prague – to je zkrátka splněný sen.“

Foto: Four Seasons Hotel Prague 

 

Nejnovější články z rubriky Česko a jeho regiony

Foto: Shutterstock.com

Předvolební otázka za miliardy: Jak pomoct cestovnímu ruchu?

Česká unie cestovního ruchu zve na online tiskovou konferenci s názvem „Předvolební otázka za miliardy: Jak pomoct cestovnímu ruchu?". Kromě novinářů jsou zváni i zástupci odborné veřejnosti. Tisková konference proběhne 22. června od 15 hodin.

Číst více
Foto: Znojemská Beseda

O druhý ročník Znojmo Zadax zatím projevila zájem stovka podnikatelů

Stovka majitelů znojemských restaurací, kaváren nebo hotelů se zatím zapojila do letošního druhého ročníku akce Znojmo Zadax na podporu podnikatelů působících v cestovním ruchu. Do loňské kampaně se zapojilo 140 podnikatelů, ale i tehdy byl rozjezd v červnu pomalejší....

Číst více
Foto: Shutterstock.com

Do oblak i do podzemí v Plzeňském kraji

Vyzkoušet si práci kováře, projet se důlním vlakem nebo usednout do stíhačky. Zkrátka místa, kde se dospělí promění v hravé děti. To nabízí technické památky v Plzeňském kraji. Tři z nich vám teď blíže představíme a zaručujeme, že se...

Číst více