Lumiwings začne od dubna létat z italského Forli do Prahy

Nový start-upový dopravce Lumiwings, který má základnu v italském městě Forli, oznámil, že počátkem letního letového řádu 2021 zahájí provoz přímých letů do vybraných destinací v Evropě. Jednou z nich bude i Praha.

Dopravce bude do Prahy létat dvakrát týdně v pátek a v neděli

Dopravce bude do Prahy létat dvakrát týdně v pátek a v neděli. První let je plánován na 2. 4. 2021. Lumiwings bude do Prahy létat letadly Boeing 737 300 s kapacitou 139 míst v ekonomické třídě. „Jsme potěšeni oznámit zahájení nových letů společnosti Lumiwings do České republiky, Polska, Rumunska a Ukrajiny. Lumiwings je mladou a dynamickou leteckou společností a naši cestující jistě budou spokojeni s profesionálními službami,“ uvedl Nissim Sagis, komunikační manažer TAL Aviation Group, která byla ustanovena generálním zástupcem letecké společnosti pro český trh.

Společnost Lumiwings byla založena v roce 2015 v Aténách. Původně působila jako charterová společnost. V roce 2021 začíná provozovat pravidelné lety z Forli do destinací v Itálii a východní Evropě. Zakladatelé věří v úspěšnost projektu a jsou připraveni nabídnout servis na vysoké úrovni při dodržení všech bezpečnostních standardů.

Foto: Shutterstock.com

 

Nejnovější články z rubriky Česko a jeho regiony

Foto: Shutterstock.com

Průzkum: Na dovolenou v ČR se chystá polovina domácností s dětmi

Dovolenou v tuzemsku se podle vyhledávače ubytování a zážitků Explorio.cz chystá strávit zhruba polovina českých domácností s dětmi. Postupné uvolňování restrikcí při cestách do zahraničí zatím tuto skutečnost totiž ovlivňuje jen velmi málo. Majitelé ubytování se v 88 procentech...

Číst více
Foto: Shutterstock.com

Předvolební otázka za miliardy: Jak pomoct cestovnímu ruchu?

Česká unie cestovního ruchu zve na online tiskovou konferenci s názvem „Předvolební otázka za miliardy: Jak pomoct cestovnímu ruchu?". Kromě novinářů jsou zváni i zástupci odborné veřejnosti. Tisková konference proběhne 22. června od 15 hodin.

Číst více
Foto: Znojemská Beseda

O druhý ročník Znojmo Zadax zatím projevila zájem stovka podnikatelů

Stovka majitelů znojemských restaurací, kaváren nebo hotelů se zatím zapojila do letošního druhého ročníku akce Znojmo Zadax na podporu podnikatelů působících v cestovním ruchu. Do loňské kampaně se zapojilo 140 podnikatelů, ale i tehdy byl rozjezd v červnu pomalejší....

Číst více