Jižní Morava zve na virtuální fam trip

Již příští středu (17. února 2021) se můžete prostřednictvím Prvního virtuálního „výletu“ vypravit prozkoumat krásy jižní Moravy. Cílem akce, kterou pořádají Centrála cestovního ruchu – Jižní Morava a Czech Convention Bureau, je propojit aktuální „cestoruchařskou“ nabídku s poptávkou a připravit se tak na dobu, kdy se zlepší epidemiologická situace a život se vrátí k normálu. Jde o vůbec první aktivitu tohoto formátu v České republice. Účast na akci je bezplatná, stačí se jen zaregistrovat. 

Virtuální fam trip je určen všem, kteří budou letos pro své klienty hledat nevšední místa a zajímavé aktivity

Virtuální fam trip je určen všem, kteří budou v letošním roce hledat pro své klienty nevšední místa a zajímavé aktivity. „Představíme kongresové novinky jihomoravského regionu, podělíme se o inovativní přístupy našich partnerů a provedeme vás nepoznanými místy pro pořádání konferencí, eventů, teambuildingů a svateb,“ láká na event Eliška Křížová z Centrály cestovního ruchu – Jižní Morava. „Agenturám a cestovním kancelářím nabízíme on-line ‚návštěvu‘ jihu Moravy, kde v rámci prezentační části budou představeny konkrétní hotely, vinařství, divadla a cestovatelské tipy,“ dodává. Prezentovat se budou například Veletrhy Brno, Národní divadlo Brno, vinařství Lahofer, Orea Congress hotel, zámek Slavkov a další. Účastníci se mohou těšit na nabídku netradičního pojetí Vily Tugendhat, ale i na vodojemy na Žlutém kopci v Brně, Golf & Ski Resort v Boskovicích nebo brněnský curling. Část programu bude věnována zkušenostem a inovativním řešením aktérů cestovního ruchu z roku 2020. Své úspěchy představí #brnoregion, #znojmozadax, Lidi z Baru nebo Brno Fair City.   

Ve druhé části tohoto únorového odpoledne se jednotliví účastníci mohou propojit v rámci on-line schůzek k navázání případné konkrétní spolupráce. „A jako bonus vás čeká ukázka zábavné vědy v podání VIDA! science centra a odpověď na otázku co je to Strážnický vinařský trojúhelník,“ uzavírá Eliška Křížová.

PROGRAM:

Jihomoravský online fam trip (eventtia.com)

ODKAZ NA REGISTRACI:

http://bit.ly/registrace-otevrena

EVENT NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH:

https://www.linkedin.com/company/moravia-convention-bureau-tourist-authority—south-moravia-/

https://www.facebook.com/moraviaconvention

 

 

Nejnovější články z rubriky Česko a jeho regiony

Foto: m-ARK

Muzeum historických kočárů v novém kabátě

V Čechách pod Kosířem v Olomouckém kraji bylo slavnostně otevřeno dlouho budované Muzeum kočárů.

Číst více
Foto: COT, logo: Beskydhost

VCCR 2020/2021, Nejlepší turistický produkt, 3. místo: Po medvědích tlapkách

Autor COT Všechny moje články

Číst více
Foto: Svazek obcí Mikroregionu Mohelnicko

VCCR 2020/2021, Nejlepší turistický produkt, 2. místo: Cyklotrasa Ochutnej Moravu na kole

Autor COT Všechny moje články

Číst více