InSpire, první evropský edukační seminář „IAPCO Edge Advanced Seminar“ míří do Prahy

InSpire je prvním seminářem svého druhu asociace IAPCO (International Association of Professional Congress Organisers) na území Evropy. ­IAPCO Edge Advanced Seminar proběhne od 13. do 15. listopadu v Praze a jeho tématem bude právě inspirace.

Asociace IAPCO sestavila vzdělávací program EDGE: Experts in Dynamic ­Global Education s cílem zajistit kontinuální vzdělávání a zvýšit standardy v oboru kongresového průmyslu. IAPCO Edge Advanced Seminar je interaktivním seminářem vedeným experty v oboru, který se soustřeďuje na poskytnutí nejvyšší možné úrovně vzdělání a sdílení znalostí. Pražský seminář přivítá mezi přednášejícími tři uznávané mezinárodní odborníky z oboru kongresového průmyslu: Nicolu McGrane, ředitelku Confer­ence Partners International; Patrizii Semprebene BuonGiorno, viceprezidentku společnosti AIM Group International, a Sherrifa Karamata, ředitele asociace PCMA (Professional Convention Management Association).

Jejich přednášky se zaměří na klíčová témata a aktuální i budoucí trendy v oboru. Zahrnou také tipy, jak zvýšit efektivitu týmové práce či pomocí komunikace více zapojit cílovou komunitu. Diskutovat se budou i témata jako meeting design, společenský přesah akcí, finanční řízení či business development. Toto vše bude završeno interaktivními pracovními skupinami, které využijí na maximum nabyté znalosti z přednášek. Součástí semináře bude i společenský program, který v sobě propojí historickou a moderní stránku Prahy.
  

Pro koho je seminář určen:

  • pro odborníky z odvětví pořádání eventů, kteří se v oboru pohybují alespoň pět let na úrovni projekto­vého řízení,
  • pro ty, kdo hledají další možnosti, jak rozvíjet svou osobní i profesní kvalifikaci,
  • pro ty, kdo se zajímají o trendy v oboru kongresového průmyslu,
  • pro zástupce PCO společností, ­convention bureaus, konferenčních center, univerzit a asociací.

 
Asociace IAPCO se spolu s dalšími organizátory – společností AIM Group Interna­tional, Prague Convention Bureau a Kongresovým centrem Praha – těší na viděnou na tomto semináři!

EDGE semináře jsou otevřené všem zájemcům i mimo řady členů IAPCO. Kapacita semináře je omezena, zúčastnit se ho může maximálně 50 delegátů. Registrace je dostupná z: iapcoedgeprague.org.

Hana KrejbichováPrague Convention Bureau
marketing a PR manager
www.pragueconvention.cz
 

Nejnovější články z rubriky Česko a jeho regiony

Foto: Shutterstock.com

Turisté v Praze si možná připlatí

Vedení Prahy chce zvýšit turistický poplatek za ubytování z nynějších 21 na 50 korun za den. Důvodem je snaha zvýšit příjmy města, které jsou nižší než výdaje spojené s turismem. Město proto schválilo memorandum se svou firmou...

Číst více
Foto: Daniel Mrázek

Za exotikou a do tropů. Česko ale neopustíte

Navštívíte ty nejzazší končiny světa, pohlédnete do tváře chameleonům, nakrmíte lemury, užasnete nad pestrostí papoušků, ponoříte se do pestrého podmořského světa a v tropickém deštném pralese vás ovanou křídla velkých motýlů. Covidový cestovatelský semafor vás ale zajímat...

Číst více
Foto: Shutterstock.com

V Beskydech to vypadá na rušnou zimu

Zimní střediska na Frýdecko-Místecku v Beskydech registrují před sezonou velký zájem o lyžařské kurzy. Některá už mají obsazenou kapacitu až do března. Problém ale mívají se zajištěním personálu. ČTK to řekli provozovatelé středisek.

Číst více