Go a Regiontour až příští rok na podzim

Foto: BVV Další ročník veletrhů Go a Regiontour se uskuteční až na podzim 2022 Foto: BVV

Pořadatelé veletrhů cestovního ruchu Go a Regiontour ze společnosti Veletrhy Brno se rozhodli tyto tradiční akce přesunout na termín 3. - 6. listopadu 2022.

Původní plány počítaly s tím, že se GO (Mezinárodní veletrh průmyslu cestovního ruchu) a REGIONTOUR (Mezinárodní veletrh turistických možností v regionech) uskuteční na počátku letošního listopadu. S ohledem na současná protiepidemická opatření však pořadatelé přistoupili ke změně termínu.

„Po důkladném projednání jsme rozhodli přesunout akci do listopadového termínu v příštím roce a spojit ji s prestižní výstavou Caravaning Brno, která je přehlídkou obytných vozů, karavanů a příslušenství,“ píše se v dopisu partnerům, pod kterým jsou podepsáni  obchodní ředitel společnosti Veletrhy Brno Jan Kuběna a ředitel projektu Go a Regiontour Petr Maliňák. „Vidíme velký potenciál ve spojení těchto oborově provázaných výstav. Návštěvníkům tak společně nabídneme další možnosti cestování a příznivci karavaningu a kempování budou moci načerpat inspiraci pro své cesty,“ vysvětlují a dodávají, že v příštím ročníku veletrhy jako plnohodnotná akce opět pomohou nastartovat cestovní ruch a podpoří vystavovatele v jejich aktivitách.

Nejnovější články z rubriky Česko a jeho regiony

Foto: Shutterstock.com

Turisté v Praze si možná připlatí

Vedení Prahy chce zvýšit turistický poplatek za ubytování z nynějších 21 na 50 korun za den. Důvodem je snaha zvýšit příjmy města, které jsou nižší než výdaje spojené s turismem. Město proto schválilo memorandum se svou firmou...

Číst více
Foto: Daniel Mrázek

Za exotikou a do tropů. Česko ale neopustíte

Navštívíte ty nejzazší končiny světa, pohlédnete do tváře chameleonům, nakrmíte lemury, užasnete nad pestrostí papoušků, ponoříte se do pestrého podmořského světa a v tropickém deštném pralese vás ovanou křídla velkých motýlů. Covidový cestovatelský semafor vás ale zajímat...

Číst více
Foto: Shutterstock.com

V Beskydech to vypadá na rušnou zimu

Zimní střediska na Frýdecko-Místecku v Beskydech registrují před sezonou velký zájem o lyžařské kurzy. Některá už mají obsazenou kapacitu až do března. Problém ale mívají se zajištěním personálu. ČTK to řekli provozovatelé středisek.

Číst více