Courtyard by Marriott u pražského letiště po rekonstrukci

Interiér hotelu Courtyard by Marriott Prague Airport prošel na konci minulého roku výraznou proměnou, takže nyní kromě zrekonstruované restaurace nabízí i zbrusu nové lobby a modernizované konferenční patro o rozloze 340 m2.

Interiér hotelu Courtyard by Marriott Prague Airport prošel na konci minulého roku výraznou proměnou

„Po předloňské modernizaci restaurace jsme nyní dokončili rekonstrukci všech společných prostor hotelu, která přináší kompletně nový design přizpůsobený potřebám našich hostů,“ uvedl generální ředitel hotelu Courtyard by Marriott Tarek Dallal.

Rekonstrukce se týkala jak sedmi konferenčních sálů, z nichž největší má kapacitu až pro 270 hostů, tak i přilehlého foyer. Variabilní konferenční prostory nabízí zázemí pro širokou škálu eventů od pracovních schůzek a pohovorů, až po velké konference a prezentace nových automobilů. Díky flexibilitě interiéru, velké parkovací kapacitě a snadné dostupnosti je hotel vyhledávaným místem konání akcí právě pro automobilky.

Konferenční místnosti disponují kvalitním vybavením a moderními technologiemi. Menší salonky jsou zařízeny komfortním nábytkem a jejich součástí jsou smart televize a technologie ClickShare umožňující prezentaci z různých zařízení včetně chytrých telefonů bez nutnosti kabelů. Dle potřeby je k dispozici rovněž jakákoliv další audiovizuální technika včetně LCD projektorů či ozvučení. Hotel zajišťuje také vlastní catering.

V rámci rekonstrukce došlo také ke kompletní proměně hotelového lobby, které nyní nabízí ideální prostředí pro práci i odpočinek. Kromě chytře řešených prostor s moderním nábytkem je k dispozici business centrum s počítači připojenými k internetu a tiskárnou, směnárenské bankomaty a obrazovky s informacemi o příletech a odletech. Tradiční recepci vystřídalo několik individuálních pultů, jež umožňují osobnější přístup ke každému hostu.

Foto: Courtyard by Marriott

 

Nejnovější články z rubriky Česko a jeho regiony

Foto: Shutterstock.com

Kolínsko a Kutnohorsko součástí pražské MHD

Ode dneška je možné na Kolínsku a Kutnohorsku jezdit autobusy i vlaky na jednu jízdenku. Rozsáhlá oblast Kolínska, Kutnohorska a Uhlířskojanovicka se připojila do společného integrovaného systému Prahy a Středočeského kraje. Jízdenka platí i v pražské MHD. Díky tarifu PID cestující...

Číst více
Foto: Shutterstock.com

Nahlédnutí do Rakouska

V závěrečném díle našeho miniseriálu o přeshraničních stezkách k našim sousedům se podíváme do Rakouska. Podmínky vstupu k našim jižním sousedům jsou obdobné jako do Polska. Ke vstupu je potřeba mít potvrzení o očkování, testu, případně prodělaném covidu. A pak už...

Číst více
Foto: Shutterstock.com

Bavorský les: Nenocujte v chráněné přírodě

V německém národním parku Bavorský les, který sousedí se Šumavou, se v poslední době zvýšil počet lidí, kteří nocují na zakázaných místech chráněného území. Podobný trend pozorují i zástupci Národního parku Šumava na české straně. Za nocování...

Číst více