Courtyard by Marriot Prague Airport představuje profesionální studio pro virtuální a hybridní eventy

Foto: COURTYARD BY MARRIOTT PRAGUE AIRPORT Foto: COURTYARD BY MARRIOTT PRAGUE AIRPORT

Řetězec Courtyard by Marriott společně s partnerskou společností Livebox Event Production představuje již druhé profesionální hotelové studio pro on-line a hybridní eventy. Na základě úspěšné realizace studia v brněnskám hotelu Courtyard by Marriott a díky vysoké poptávce po této žádané alternativě konferenčních akcí, přichází nyní na řadu pražský hotel.

Courtyard by Marriot Prague Airport se nachází přímo naproti terminálům Letiště Václava Havla Praha a díky své snadné dostupnosti je oblíbenou volbou pro české i zahraniční klienty. Studio, jež je obsluhováno profesionálním technickým týmem, umožňuje například živé vysílání, komunikaci se vzdáleně připojenými účastníky, záznam přenosu nebo post-produkci. Je tak ideální volbou pro pořádání prezentací, meetingů, webinářů, tiskových konferencí a dalších eventů. Samotné studio je uzpůsobeno pro maximálně 5 řečníků a 10 hostů v jeden čas při dodržení doporučených bezpečných rozestupů. Díky variabilní kapacitě přilehlých konferenčních sálů nicméně také nabízí možnost pořádání hybridních eventů s vyšším počtem účastníků akce na místě.

„Hotel Courtyard Prague Airport, který je díky své strategické poloze na letišti a snadné dostupností do centra Prahy oblíbenou volbou pro pracovní i soukromé cesty, nyní hostům poskytuje ještě komplexnější nabídku služeb.“

Štěpán Malý, obchodní ředitel

 zobrazovaný popis

Benefitem je pro organizátory i hosty komfortní zázemí kvalitního čtyřhvězdičkového konferenčního hotelu, který navíc v květnu představí zbrusu nové, designové pokoje. „Kromě špičkové technologie a profesionálního technického týmu jsou organizátorům i hostům k dispozici veškeré služby a zázemí našeho moderního konferenčního hotelu, na které jsou u nás zvyklí během tradičních eventů,” říká Tarek Dallal, generální ředitel hotelu. „Hosté se navíc mohou těšit na nové, kompletně zrekonstruované moderní pokoje,” dodává.

Nejnovější články z rubriky MICE

Foto: Moravskoslezské Convention Bureau

Pro svou další událost si vyberte Ostravu a Moravskoslezský kraj

Nezaměnitelná atmosféra průmyslových lokalit, kvalitní služby a dostatečná kapacita činí z Ostravy a Moravskoslezského kraje ideální místo pro pořádání kongresů, konferencí i menších firemních a společenských akcí všeho druhu. Stačí si jen vybrat.

Číst více
Foto: Hradec Králové Region Convention Bureau

Královéhradecký kraj? Firemní akce od A do Z

Na pořádání konferencí, seminářů, workshopů, eventů či teambuildingů jsme tu my. A s námi v tom jede více než 50 partnerů z celého kraje! Společně vám vaši velkou i malou firemní akci připravíme na míru, a to včetně pestré nabídky doprovodných...

Číst více
Foto: Martin Peterka

Východní Morava – inspirující místo pro výjimečná setkání

Autentický region Východní Morava by se vám měl dostat do hledáčku míst, pokud hledáte opravdový zážitek pro své pracovní partnery. Jeho jedinečnost a pestrost pramení ze spojení oblastí – Kroměřížska, Slovácka, Valašska, Zlínska a Luhačovicka.

Číst více