Amadeus Value Hotels – nové předplacené hotely v platformě Amadeus!

Hotel je rozhodující součástí úspěšného cestovatelského zážitku. Bez ohledu na to, zda se jedná o služební cestu, nebo dovolenou, je potřeba při výběru zvážit několik faktorů včetně polohy, služeb, pohodlí nebo vzdálenosti k místům zájmu, a to vše za nejlepší cenu.

Amadeus Value Hotels ulehčí vám, cestovní kanceláři nebo agentuře, vyhledat a rezervovat pro vašeho zákazníka takový hotel, který splňuje všechny jeho požadavky. S novou platformou Amadeus Value Hotels – globálním řešením hotelových rezervací zaměřeným na předplacený obsah – si můžete vybrat z více než 400 000 in­dividuálních hotelů na celém světě, různých typů a kategorií od luxusních apart­mánů až po soukromé butikové hotely.

S Amadeus Value Hotels se pracuje velmi jednoduše a navíc vám výrazně zkrátí čas, který strávíte vyhledáváním, porovnáváním a zpracováním rezervace.

Vyhledáte hotely lehce podle jména, místa, IATA kódu či bodu zájmu, přičemž máte k dispozici integrovanou interaktivní mapu. Už nemusíte porovnávat více webových stránek, abyste svým zákazníkům nabídli ty nejlepší možnosti a ceny!

Amadeus Value Hotels nabízí přístup k předplaceným tarifům a netto cenám, což znamená, že dostanete provizi předem. Pomocí kreditní karty své agentury můžete za rezervace platit rychle a jednoduše. Případně můžete požádat o kredit.

Amadeus Value Hotels je navržen tak, aby zefektivnil vaši práci a umožnil: ­plnou integraci s platformou Amadeus Selling Platform Connect, automatické zrušení rezervací, integraci údajů o rezervacích hotelů do vašich mid/back-office systémů, úpravu voucherů a další funk­cionality zkracující čas na vyhledávání a zpracování hotelové rezervace.

Při využívání Amadeus Value Hotels máte každý den k dispozici podporu našeho týmu zákaznické podpory, který rychle a efektivně reaguje na vaše požadavky 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Funkcionality Amadeus Value Hotels se neustále vylepšují, a proto dokážou splnit vaše potřeby nyní i do budoucna!

Pro více informací nás prosím kontaktujte na obchod@amadeus.com.

Foto: Amadeus

 

 

 

 

Nejnovější články z rubriky Online

Foto: Shutterstock.com

Marketing v gastru a turismu – kde můžete ušetřit a kde rozhodně ne?

Mantra všech marketingových pouček a stratégů velí, že v krizi se marketingové výdaje neškrtají, ideálně se rovnou zvyšují. Tuto zásadu rozhodně nechceme zpochybňovat. Tím, že přestanete investovat do kanálů, které prodávají, se z problémů nedostanete. Na druhou stranu...

Číst více
Foto: Shutterstock.com

Instagram Messenger API nově pro všechny firemní účty!

Dlouho očekávaná novinka je tady. Na poslední červnové F8 Refresh konferenci Facebook informoval, že pro všechny firemní účty bude dostupný Instagram Messenger API.

Číst více
Foto: Shutterstock.com (montáž: COT group)

Nové možnosti v rámci Google metasearch

V novém světě cestování bude digitální zkušenost zásadní pro získání nové generace hostů. Pochopení a přizpůsobení se spotřebitelské online cestě bude nyní důležitější než kdy jindy, zejména s ohledem na otevírání hranic a zmírňování omezení. Naštěstí jako hotel...

Číst více