Politici na Travelconu debatovali o vizi pro cestovní ruch

Foto: Eva Frindtová Na snímku zleva: Jan Kubík, Radim Sršeň a Viktor Vojtko Foto: Eva Frindtová

Na konferenci Travelcon letos přijeli i politici. V bloku „Vize pro cestovní ruch z pohledu místního rozvoje” mluvili Jan Kubík, poslanec Parlamentu ČR a předseda podvýboru pro cestovní ruch, Radim Sršeň, náměstek ministra pro místní rozvoj, a Viktor Vojtko, poslanec, radní v Českých Budějovicích pro IT a cestovní ruch.

Věcné návrhy i plány by byly, ale co politická podpora cestovního ruchu? Přesvědčili účastníky konference, že to myslí vážně?

Nejnovější články z rubriky Nezařazené

Foto: Shutterstock.com

Karlovarský kraj podpoří lázeňská zařízení deseti miliony korun

Deset  milionů korun věnuje Karlovarský kraj na podporu pobytů pro hosty lázeňských zařízení. Příspěvek mají dostat poskytovatelé lázeňských služeb, kteří se zapojili do podpory formou voucherů na portálu kudyznudy.cz. Dostanou 1000 korun ke každému vypisovanému...

Číst více
Foto: Shutterstock.com

Vietnam zvažuje, že se od března plně otevře turistům

Vietnamské ministerstvo cestovního ruchu včera navrhlo plné otevření země zahraničním turistům a zrušení téměř všech cestovních omezení. Pokud nová pravidla schválí premiér, začnou platit od 15. března. To je zhruba o tři měsíce dříve, než země původně plánovala,...

Číst více
Foto: Shutterstock.com (montáž: COT group)

Split. Obrázek z pohlednice

Slunce, moře, červené víno, pršut, ... A když se k tomu přidají toulky dalmatskou historií, máme tu odpověď na otázku, proč je Split tak krásné místo na zemi.

Číst více